Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie mogę kupić mudnur wojskowy?


Recommended Posts

Jakiś tani a zarazem dobry i trwały "set" - czy jakby to nazwać do ASG oczywiście.

Jaki rodzaj? Jaki sklep? (oczywiście sklep internetowy)

Słyszałem że "sety" brytyjskie są całkiem nie złe w wyglądzie, jak i cena jest niska - lecz podobno nie trwałe.. co do sklepu - nie mam zielonego pojęcia.

Tak więc słucham propozycji :>

Link to post
Share on other sites

Ja podczepię się pod temat , ponieważ mam duży problem ze znalezieniem munduru na siebie: 194 cm wzrostu 110cm w klacie / 108 cm w pasie.Aktualnie mam mundur Helikona w woodlandzie ale zaczyna mnie męczyć wygląd rapera (bluza XL długość w miarę ok - jednak za szeroka, spodnie L/Long długość ok , ale także za szerokie).Nie wiecie gdzie można kupić mundur na mniej typowych "żołnierzy"?

Link to post
Share on other sites

Na aledrogo. Pocieszę cioę że na moje zdecydowanie większe gabaryty się dało kupić, tylko trzeba mocno poszukać. W grę będą poza niemieckimi i brytyjskimi wchodziły jeszcze holenderskie DPMy bo bywają w dużysz rozmiarach. ale to jak mówiłem musisz poszukać.

Link to post
Share on other sites

A w jakim wzorze kamuflażu?

 

Jeśli polski albo oliwka, to Miwo uszyje Ci na wymiar. Lubliniec ostatnio chwalił się uszyciem munduru dla Marcina Gortata. Oczywiście, cena to inna sprawa.

 

Jeśli nie - możesz zrobić tak, jak ja z DPM'em. Kto próbował, ten wie - znaleźć spodnie na sensowny rozmiar (nie na kadecika-krasnala) ciężko. W końcu dorwałem coś, co było dobre w pasie i biodrach, ale okazało się ciut przykrótkie w nogawkach. więc... dokupiłem tanią koszulę w tym samym kamo, poszedłem do znajomej krawcowej i poprosiłem o obcięcie rękawów w koszuli i wstawienie ich jako przedłużek w nogawkach.

Działają jak złoto.

 

@ autorka: DPM'y nietrwałe? Zdefiniuj trwałość. Faktycznie spodnie lightweight po jakimś czasie się przecierają, szczególnie, jeśli się je nieumiejętnie pierze. Moje po 2,5 roku uzytkowania dojrzewają do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz i dpm i fleckatarnu (chyba najtańsze mundury do kupienia w Polsce) powiem, że flecktarn jest wygodniejszy i sprawia wrażenie bardziej wytrzymałego. Możesz go kupić na allegro za grosze od ludzi którzy zajmują się handlem takimi rzeczami (polecam tego urzytkownika http://allegro.pl/show_user.php?search=zielonapantera ).

 

edit. i właśnie można dobrać rozmiar jaki się chce, ja mam wymiary o 4cm mniejsze od ciebie (wzrost o 5cm). Dpm ciężko było mi znaleźć taki, który leżałby na mnie dobrze. Flecktarn znalazłem pasujący idealnie.

Edited by vilan25
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Jeśli nie masz jakichkolwiek uprzedzeń lub powódek patriotycznych to polecam mundur BW.

Sklepów jest dużo wybór należy do Ciebie (kierunek google).

Witam, chciałbym zapytać: 7,3 cm wysokości, waży 90 kilogramów, jaki rodzaj kamuflażu odzieży odpowiedniej do noszenia? Nie wiem, to: http://www.smalltao.com/product/14743234517/taobao jak wybierać numery?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...