Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które M4?


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałem zmienić replikę na jakieś M4. ;p Mam na oku 2 modele.

-M4 G&G

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1974&name=G&G_-_Combat_Machine_-_GR16_Carbine_Plastic_-_Blow_Back

 

-M4 P&J

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/pj4a1_p_j-2826.html

 

Który z tych karabinów jest lepszy? :icon_biggrin:

 

Ewentualnie proszę o przykłady fajnych M4 ;p

 

Z góry Dzięki... ;p

Link to post
Share on other sites

A ja poproszę o użycie szukajki i znalezienie opisów obu replik. Ewentualnie też poproszę o poszukanie opisów innych fajnych Mczwórek. Również z góry dziękuję.

 

O p&j jest napisane 37 stron tematu, o g&g 72 strony więc informacji jest na tyle dużo żeby pomóc się zdecydować.

Link to post
Share on other sites

Właśnie mam teraz AK 028 i chce sobie kupić jakiś m4 kałach mi nie leży. bo mam 14 lat i jestem dosyć niski ;p Wiadomo że AK jest wielki dlatego potrzebuję coś z regulowaną kolbą ;p Jeśli chodzi o to że chinol, ja nie potrzebuje nie wiadomo czego. :P

Ważne żeby działało i w porównaniu miało bdb osiągi. ;p A jeśli chodzi o opisy to jeszcze raz POWTARZAM pytam się która jest lepsza. Ja jak widzę dużo literek to zaraz wyłączam ;p

Link to post
Share on other sites

W takim razie proponuje wylaczyc forum na te 2 lata i wrocic jak juz bedziesz umial czytac "duzo literek"

 

Wcale nie trzeba mieć 16 lat do ASG. :hahaha: To tylko mit.

 

Jeszcze raz. Proszę się odpowiedzieć na pytanie a nie "strzelać fochów" w tym temacie :wink:

Link to post
Share on other sites

Ludzie po prostu dobrze radzą. Co do wieku... niby mit, bo ja brata wciągnąłem w ASG jak miał 12 lat, teraz ma 15 i wciąż przeklinam to, że nie mogę go ze sobą nigdzie zabrać. Ludzie patrzą na młodszych z przymrużeniem oka i mają ku temu jak najbardziej uzasadnione powody.

Link to post
Share on other sites

Wcale nie trzeba mieć 16 lat do ASG. :hahaha: To tylko mit.Jeszcze raz. Proszę się odpowiedzieć na pytanie a nie "strzelać fochów" w tym temacie :wink:

 

Dziecko te 16 lat to absolutne minimum. W ASG potrzeba wyobraźni i pełnej odpowiedzialności za to co się robi, a 14 letnie dziecko na pewno tego nie posiada.

 

A co do czytania, to jeśli Ci się nie chce czytać tego co już zostało napisane to po co w ogóle piszesz na forum?

 

Według mnie temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam FlynN

Edited by FlynN
Link to post
Share on other sites

"Za dużo literek, nie chce mi się czytać, dajcie mnie tu raport które lepsze." - z takim podejściem nie nadajesz się do ASG. Ewentualnie poczekaj kilka lat. Nikt za Ciebie niczego robić nie będzie, radź sobie sam tyle na ile możesz. Popierając FlynN'a - moim zdaniem też do zamknięcia. :)

Link to post
Share on other sites

Ja się strzelam od dłuższego czasu... Raz lub dwa razy w tygodniu. ;p Nie wyobrażam sobie jakby ktoś miał mi tego zabronić. ASG to moja pasja jeśli nie znajdę pomocy na tym forum (co jest dziwne) to sam sobie jakoś poradzę. Trudno... Dobrze wiedzieć że tutaj wszyscy są chętni do pomocy.

 

Myślisz, że ktoś ci pomoże? Chyba tylko jakiś idiota.

 

Forum jest po to żeby ludzi czasem pomogli. -_-''

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Chciałem zmienić replikę na jakieś M4. ;p Mam na oku 2 modele.

-M4 G&G

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1974&name=G&G_-_Combat_Machine_-_GR16_Carbine_Plastic_-_Blow_Back

 

-M4 P&J

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/pj4a1_p_j-2826.html

 

Który z tych karabinów jest lepszy? :icon_biggrin:

 

Ewentualnie proszę o przykłady fajnych M4 ;p

 

Z góry Dzięki... ;p

 

Które? ŻADNE! Poza tym, ASG to nie GTA IV -.-

Link to post
Share on other sites

Forum jest po to żeby ludzi czasem pomogli. -_-''

 

"Pomoc" a "Podawanie wszystkiego na tacy" to dwa różne pojęcia.

Chcesz pomocy - proszę: Nie ma dobrych eMek do 1000 zł, żelazna zasada tego forum. Przez czas kiedy trochę dojrzejesz i zaczniesz się lepiej zachowywać uzbieraj więcej kasy.

Link to post
Share on other sites

Nie no ja nie mogę... według was jak ja się zachowuję. To jest forum a nie rzeczywistość. Napisałem temat z myślą że ktoś kto miał kiedyś porównanie tych replik mi pomoże. A tutaj wszyscy zaczynają wypominać mi mój wiek. Co z tego że mam 14 lat. Chodzę sobie na strzelanki. Ale nie o tym jest temat! Chcecie to sobie założę temat w którym będziemy prowadzić dyskusję na temat mojego wieku...

 

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Edited by Adax
Link to post
Share on other sites

Nie prowadzimy dyskusji na temat twojego wieku, tylko na temat twojego zachowania. Prosisz o to żeby Ci ktoś powiedział "co lepsze", mimo iż na forum jest multum opini i uwag na temat obydwu modeli. A kiedy ktoś kulturalnie Ci mówi że masz o tym napisane na forum i żebyś użył szukajki, Ty odpisujesz że "jak masz za dużo literek to nie patrzysz i wyłączasz", i "żebyśmy nie strzelali fochów tylko pisali co lepsze". To jest, bądź co bądź, śmieszne. :)

 

I wiesz co jest najśmieszniejsze? W czasie gdy się tu z nami wykłócasz, znalazłbyś za pomocą opcji "wyszukaj" wszystkie potrzebne Ci informacje. I to kilka razy.

Edited by Myszur
Link to post
Share on other sites

To że ktoś nie ma 16 lat nie znaczy że jest nieodpowiedzialny, i bez wyobraźni.Ja mam 14 lat gotuje ,sprzątam full serwis, a zanim coś zrobię myślę 2 razy.Czasami dzieciak co ma 13 lat, jest mądrzejszy od takiego co ma 26.To było moje zdanie ,a teraz rada.Za najniższą cenę możesz kupić M4 od kwa za 899 zł.Poniżej tej ceny to szkoda zachodu.Spróbuj może g36 albo te klimaty jeśli ak ci nie pasuje.Na M4 więcej trzeba wyłożyć (niestety).Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Adax znajomość zasad forum to obowiązek :icon_biggrin:

 

 

"Zanim użytkownik zada pytanie na WMASG.pl lub forum ma obowiązek sprawdzić czy dane zagadnienie nie zostało już poruszone gdzie indziej korzystając z wyszukiwarki na WMASG.pl i na forum (Uwaga! Są to osobne wyszukiwarki)."

 

 

Jak zadawać pytania?

 

1. Zastanów się czy zadając pytanie przy minimalnym wysiłku nie odpowiedział byś na nie sobie sam.

Edited by limak007
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Ech, po cholere się chwalicie wiekiem? Pochwalcie się swoim zachowaniem na forum, jak można z wami rozmawiać, a nie klepiecie ciagle te same argumenty. Też jestem w wieku jeszcze-nie-na-zloty, ale jakoś nikt na forum tego mi nie wypomina, bo jakoś się zachowuje i staram się pisać poprawnie i na temat. Z lekkich i bardziej ergonomicznych replik to do 900 zł kupisz G36 Cymy lub M4 KWA, ale do tego drugiego musisz kupić baterie i ładowarke.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

To że ktoś nie ma 16 lat nie znaczy że jest nieodpowiedzialny, i bez wyobraźni.Ja mam 14 lat gotuje ,sprzątam full serwis, a zanim coś zrobię myślę 2 razy.Czasami dzieciak co ma 13 lat, jest mądrzejszy od takiego co ma 26.

 

Oczywiście zdarzają się wyjątki ale generalnie to 26 latek bd mądrzejszy, zaś w gdy ktoś ma już 16 lat można przypuszczać, że nabrał troszke doświadczenia życiowego i zrozumie pomimo że to zabawa, może być niebezpieczna. A poza tym to, że uważasz się za mega dojrzałego i dorosłego nie znaczy, że taki jesteś lub, że tak postrzegają Cię inni.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...