Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mógłby mi ktoś pomóc znaleźć M16A3 (markowe tak do 250$) , ale w jakimś sklepie w UE, który by wysłał kurierem do polski (albo coś w tym stylu) bo czytałem, że bym wtedy nie płacił opłaty celnej, a na zagranicznych sklepach się nie znam. Tylko nie piszcie mi tu o M4 czy innych modelach, napaliłem się na M16A3 :D .

Z góry thx.

 

PS. Ile kosztuje zazwyczaj przesyłka?

Link to post
Share on other sites

Hmmm...

 

Malo jest sklepów w UE, które oferuję super oferty i mega fajne repliki za 250$.W sumie większość takowych sklepów ma bardzo zbliżony asortyment do tego jaki oferują rodzime ASG shopy.Jeśli Szukasz okazji to trzeba by zwrócić wzrok w stronę dalekiego wschodu ale w tym wypadku nie ominie Cie szereg opłat (mniej więcej 23% ceny repliki).

 

W Twoim wypadku-nie Jesteś, jak widzę zdecydowany na jakiś konkretny produkt-rozejrzał bym się po polskich sklepach.Na prawdę są tu fajne oferty dla osoby, która zaczyna swoją przygodę z tym sportem (zakładam że tak jest bo nie Masz specjalnie wysublimowanego gustu skoro szukasz "jakiejś M16A3").

 

Pozdrawiam i składam podobna propozycje co mój przedmówca-Poszperaj trochę w dziale technicznym a potem Wal konkretami :)

 

DZIAŁ TECHNICZNY : Mój odnośnik

Edited by DobryDobrodziej
Link to post
Share on other sites

Znalazłem 2 modele G&G GR16 A3 i G&P M16A3 COLT. Jak sądzicie, który lepszy bo pojęcie o AEG'ach mam słabe.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=2589&name=G&G_-_GR16_A3_-_Blow_Back

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=2523&name=G&P_-_M16A3_-_COLT

 

Chciałbym je dostać zagranicą, bo taniej wychodzi, a dużo funduszy niemam. :/

Najlepiej w UE.

Szczególnie mi się podoba G&G.

 

PS. Czym różnią się firmy G&G i G&P ?

Edited by Rajan
Link to post
Share on other sites

W UE to raczej taniej nie dostaniesz, bo vat jest obowiązkowy w każdym państwie eurokołchoźnictwa. ICS ma dwudzielny gearbox (ze wszystkimi tego błogosławieństwami i konsekwencjami). G&P od G&G różni się drobiazgami z zewnątrz i wytrzymałością stockowych części w GB. O każdej z replik które chciałbyś kupić jest bardzo obszerny temat na forum, polecam lekturę tych 50-60 stron.

Link to post
Share on other sites

Dzięki kupię z redwolfa. Skąd wysyłają swoje produkty? Czy dają gwarancje? Przy zakupie tego karabinu lepiej samemu zamówić, z kimś czy za pomocą madonion.eu ? Jeszcze pozostaje kwestia bateri i ładowarki. Zapomniałem o czymś czy już będę mógł strzelać?

 

PS. Gdzie kupić baterie i ładowarke która udźwignie to? Ile będzie to kosztować?

Edited by Rajan
Link to post
Share on other sites

Hong kong. Gwarancja jest, ale jaki ma sens wysyłanie produktu na drugi koniec globu jak się zepsuje?

 

Z kimś Ci wyjdzie taniej za wysyłkę, jeśli za pomocą madonion, na pewno naliczą sobie jakieś koszty. Osobiście próbowałbym z kimś, żeby wyszło jak najtaniej, jeśli nie idzie, po prostu samemu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...