Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze broni do 700 zł


Recommended Posts

Witam,

poszukuję jakiejś dobrej repliki najlepiej M4 albo G36 ,full metal do +/- 700 zł. Pomożecie mi coś takiego wybrać? Dobrze jakby były to sprawdzone bronie. Liczę na to, że taka broń będzie wytrzymała.

 

Narazie mam coś takiego na oku klik ale z tego co widze to ma starego GB.

 

Rozważę każdą propozycje.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ciężko będzie z G36 full metal, bo oryginał jest z polimeru ;) Jeśli Ci to by nie przeszkadzało to gietka Cymy wymiata w tym przedziale cenowym.

 

Do G36 nie ma metalowego body, nawet w ostrej tak jak napisał kolega. Jeśli weźmiesz gietkę z cymy na pewno nie pożałujesz. Jej nylonowe body jest nawet lepsze od innych metalo podobnych

Link to post
Share on other sites

Narazie mam coś takiego na oku klik ale z tego co widze to ma starego GB.

 

Nie ma czegoś takiego jak stary GB :hahaha:

Np: AK47/74 itp, G36 mają GB v.3

M4, Mp5 itp mają GB v.2

M14 ma GB v.7

Tutaj chodzi o to że do jednej repliki wchodzi taki a do drugiej taki.

M4 za 700zł nie kupisz (kupisz ale dłużej będzie w serwisie) Chyba, że http://www.asg.com.pl/LMT_Defender_Patrol_Carbine_M4_Commando_ASGKWA,p,5236.php ale to już ostro wykracza za twój budżet a poza tym ładowarka + bateria ok 1000zł (nie zapomnij o ochronie oczu) :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

A ja z całego serca emek src nie polecam. Osiągami jak za tą cenę, to nie powala. Mój znajomy to miał. Średnio raz na 2 miesiące musiał coś w niej dłubać/wymieniać, aż w końcu dał sobie z tym spokój i to sprzedał. Może taki akurat egzemplarz mu się trafił, ale wg mnie emka nie jest warta swojej ceny. Jeśli już koniecznie chcesz coś z serii M, to stawiałbym na JG V lub VI generacji.

Link to post
Share on other sites

Jest w ogóle VI generacja JG? Nie sądzę. Ogólnie wersja z metalowym korpusem, to jest IV generacja (jest również sprzedawana na Gunfire jako GFC). Słyszałem o V generacji, ale to były pogłoski i wg mnie możliwe, że repliki wypuszczane przez GFC uchodzą za V generację (ale tutaj nie mam żadnej pewności).

 

I jeśli chodzi o emki - podpisuję się pod stwierdzeniem, że IV generka JG (dostępna na Gunfire jako GFC) jest jedną z najlepszych chińskich emek. W drugiej kolejności dopuściłbym jeszcze III generację A&K.

Link to post
Share on other sites

Sorry, pomyliłem się i nie po tej stronie wstawiłem "I".

Emkę A&K miałem okazję trzymać w rękach i nie wyglądała źle, ale na temat wytrzymałości i jej osiągów się nie wypowiem, bo ich nie znam.

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...