Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 lub M16 Tokyo Marui 800 - 1300 zł


Recommended Posts

Więc skoro na nówke nie ma co liczyć to co byście polecali w tym zakresie cenowym do 1500 zł

Potrzebna raczej na otwarte tereny, fps przynajmniej około 350-400 fps, żeby mi sie po roku nie rozwalił, zaczynam się zastanawiać czy jakaś inna firma nie będzie lepsza ale nie chce mieć jakiegoś taniego badziewia

Link to post
Share on other sites

W Polsce nie będzie, radziłbym ściągać.

 

Dobra do ... czego?

 

Bo jeśli chodzi o wytrzymałość wnętrza to tak, natomiast potencjalność tuningowa, zasięg i celność najlepszą bym w tej replice nie nazwał.

Bzdury piszesz i to takie,ze za taka herezje na stos cie rzucic powinni czarowniku !

Link to post
Share on other sites

Czasy gdy poza dobrym tm'em oraz ics'em oraz ca nic nie było, minęły.

 

Tanie badziewie? Za 1000 zł nie znajdziesz. Mam kwa i od siebie polecam, na pewno do badziewia tego nie zaliczę.

 

@Johny13 Czyli mówisz, że celna? Powiedz to mojemu mp5a4 tm'a. Lufe 6,12 precyzyjną bym nie nazwał.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak chcesz TM ? Jak już brać to tak jak kolega pisał G&P, ICS, KWA, :) Sam mam G&P M4A1 i jest świetne, ale żałuję że nie kupiłem m16a3 z racji dłuższej lufy o 146mm (kwota taka sama). http://www.asgshop.pl/sklep/catalog.php?s=1

A w cymie to moze co masz ??? preclufe ??? chyba rury od kaloryfera ....

Wymien im repliki produkcji seryjnej ktore maja preclufy z prawdziwego zdarzania zamontowane w stocku.. no dawaj..

TM ma 6,12 dlatego,ze pierwsza rzecza jaka zmieniasz przy tuningu to jest lufa, wiec nie oplaca sie ladowac czegos dobrego w cos co i tak pojdzie do wymiany....

 

@ 99TOMCAT - 400fps to wycisniesz na sp100, a jesli wiesz jak, to mozesz sie zblizyc do 400fps na sp90. Anr twierdzi ze mozna w tm wycisnac do 430fps na sp 100 bez wiekszej grzebaniny w gb ....

Link to post
Share on other sites

TM ma fajny zasięg, ale wystarczą krzaki, albo szybkobiegacz i leżymy. Pamiętam, jak kiedyś się bawiłem marujcem, obrywałem za każdym razem, bo stałem jak głupi i modliłem się do majestatycznie lecących kulek, mówiąc im w myślach "leć, leć!". Kulasy leciały jak po sznurku, ale wrażenie było, jakby poruszały się w smole, albo miodzie. Normalnie jak w matrixie.

TM jest fajny, ale tylko wtedy gdy masz jakiś limit FPSów i chcesz wycisnąć z niego wszystko co się da.

Link to post
Share on other sites

Problem baterii? Jaki problem?! Wtedy to dopiero będziesz miał problem z wydawaniem pieniędzy na gaz.

Co2? Po co Ci tyle fps? Chcesz zrobić komuś krzywdę? Nowy jesteś, niedoświadczony i wątpię aby Cię ktoś normalny na strzelankę wpuścił jak będziesz miał ponad 500fps na serii.

Link to post
Share on other sites

Odrazu odpowiem wszystkim :

1) Nie, nie jestem w asg od tygodnia ale od około 6 misięcy ALE dopiero około miesiąc temu zainteresowałem się WMasg

2) Tak jestem zielony ale CO Z TEGO !!! To forum JEST dla zielonych i istnieje po to abym się czegoś dowiedział. Chyba mi nikt nie powie że jak zaczynał ASG to od razu wszystko wiedział !!!

3) Tak mam prawie 14 lat (dokładnie 15 lat)

4) Wy (nie wszyscy) może i wiecie dużo ale dzielicie sie tym tak że OMG. Nawet jak już się czymś dzielicie to mówicie grypsami !!!

Więc reasumując pomagacie tyle że aż nie wiem czy dobrą strone wpisałem !!!

Link to post
Share on other sites

Może faktycznie na złe forum wlazłeś. To nie jest Witryna Leniwych Maniaków ASG. Wiele rzeczy o które pytasz można znaleźć na forum. Jest szukajka!

 

Zatem. Budżet 800-1300?

 

Jak widzę, już wybrałeś wzorzec dla swojej repliki - m4 lub m16.

Gdybyś użył szukajki to byś wiedział co można kupić z takim budżetem, żeby nie wywalić pieniędzy w błoto.

Już wielokrotnie przewinęło się na forum, że jak chcemy eMeczkę, to wybieramy spośród oferty G&P, G&G, KWA (właśnie tę markę bym wybrał), ICS i jeszcze parę innych.

 

Gaziak na start nie jest dobrym pomysłem. Wymaga szczególnej troski, a sposób w jaki jest zasilany nie należy do ekonomicznych (zwłaszcza broń główna).

 

 

Ten czas, który poświęciłeś na oczekiwanie na odpowiedzi mogłeś spożytkować na lekturę forum. Jest tutaj bardzo dużo przydatnych informacji.

Edited by Haptacz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...