Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc przy wyborze repliki.


Recommended Posts

Witam, chciał bym poprosić o pomoc w wyborze repliki ( będzie to moja pierwsza "poważna" replika ) rozmyślam nad;

 

Elektrycznym: http://allegro.pl/karabin-automat-kulki-m4a1-sopmod-elektryk-asg-d92-i1753797194.html

 

lub

 

Sprężynowym: http://allegro.pl/gunfire-duzy-shotgun-asg-8870a-3kg-415-fps-i1783570845.html

 

jeżeli moje oba wybory są bez sensu proszę o pomoc w wyborze repliki tak w granicach 200zł ( może być pistolet,pistolet maszynowy,karabin lub shotgun, elektryczny albo sprężynowy. )

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz 50zł t o kup sobie shotguna mossberg 590 AGM za 50zł i dobrą ochronę oczu (ESS, BOLLE, UVEX, PELTOR), mundur flecktarn i kulki.

Strzelba-50

Gogle/Okulary 20-50

Kulki-20-40

Mundur-20-40 ZŁOTYCH POLSKICH

Edited by butelka
Link to post
Share on other sites

@Demolka,

Nie daj się naciągnąć na tanie repliki elektryczne - poczytaj sobie trochę forum (choćby przyklejone wątki w tym dziale). Nie nadają się one do niczego.

 

Za niecałe 60 złotych jest świetny shotgun na www.taiwangun.com .

Jeśli chcesz elektryka - minimum 350 złotych za CM.028 (o nówce mówię).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zależy czy te 200zł masz na samą replikę, czy oporządzenie też ma się mieścić w tej kwocie, bo takowego nie posiadasz? Jeśli 200zł na samą replikę to szukaj używanych replik JG, CYMA itp. Wystarczy polować na okazję. Ja wczoraj wymieniłem mojego starego AIMPOINTA wartego 80zł na CM.035 z lufą precyzyjną, wzmocnionym GB, drewnem i kolbą z ostrego 480FPS ;). Jak dla mnie wart przynajmniej 400zł.

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj wymieniłem mojego starego AIMPOINTA wartego 80zł na CM.035 z lufą precyzyjną, wzmocnionym GB, drewnem i kolbą z ostrego 480FPS ;). Jak dla mnie wart przynajmniej 400zł.

 

To ktoś Cię ładnie w jajo zrobił, szczególnie z tą kolbą i drewnem ;) Czyli pewnie z resztą tak samo. Ale cóż - taki urok używek od nieznanych osób i bycia zielonym w temacie.

Link to post
Share on other sites

Po prostu był cały pęknięty itd. Składam go od początku i będzie dobrze, bo był w kilku częściach. No i miał beznadziejne jaskrawe malowanie, ale pracuje nad nim i będzie dobrze. Sorry żle napisałem, to jest CM.045. Miałem niezłe szczęście.

 

Mnie chodzi o to, że nie może mieć oryginalnego drewna i kolby. Uwierz. :)

Link to post
Share on other sites

Długo by tłumaczyć. Oryginalne drewna to koło 180$ w USlandzie, na polskim allegro widziałem RAZ i poszły za ponad 3 stówki a były w okropnym stanie. Kolba do AKSU to rarytas rownie duży i trzeba ją przerabiać, by podlazła do repliki Boyi (lepiej odwzorowującej AK, więc do Cymy pewnie by nie wlazła nawet po przeróbce). Zresztą, po co się rozpisywać - daj zdjęcie drewna i kolby na priv, to Ci pokażę różnicę. ;)

Link to post
Share on other sites

Nic sensownego za 250 zl nie znajdziesz,pozostało ci tylko ci szukać używek cm028,031 albo g36 od JG.

Albo kupno nowego ak47 cyma za 350 zł,lecz na tym koszty sie nie kończą.

Musisz sobie do tego doliczyć koszta okularków,kulek,munduru a w pózniejszyn czasie ładowarki mikroprocesorowej

Link to post
Share on other sites

Dziecko drogie. Replika sprężynowa za 200zł?! W komisie za to można używane cm.028 kupić (nawet chyba dzisiaj było takie ogłoszenie).

Ten "gaziak" jest na co2 i wątpię aby ktoś chciał się z tobą wtedy strzelać (troszeczkę za dużo fps posiada). Poza tym będzie miał mniej więcej taki sam zasięg co i ta strzelba od krakmanów, więc posłuchaj się bardziej doświadczonych użytkowników i kup właśnie strzelbę za 60zł, a będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

jak gietka to jg a nie jakaś sprężynka z kiosku....

 

Wysupłaj jeszcze te 50-60zł i kup coś fajnego bo tak to równie dobrze możesz te 200 zł oddać żebrakowi na ulicy....

 

 

szukaj czegoś takiego :

 

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/145149

 

zawsze możesz się targować itp ale to już jest przywita replika...

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...