Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Celownik King Arms


Recommended Posts

Trzeba przyznać iż wygląd cudny, sądząc po producencie raczej dobry :]

Gratuluję z całego serca, naprawdę dużo wniosłeś do tematu.

 

A tak na serio, ten celowniczek jest mało popularny w asg i nie będzie za wiele opinii na jego temat. W tej cenie można kupić o wiele lepsze lunety: jeśli chodzi Ci o to aby być pseudosnajperem to zwykłe słoiki (np. Delty), jeśli jednak chcesz mieć lunetę do karabinu szturmowego, to najlepsze będą ACOGi. Te szyny RIS na tej lunecie co podałeś, w rzeczywistości nie specjalnie się przydadzą (bo co tam oprócz małego lasera zamontujesz?, tzn. wszystko można, ale głupio będzie jak na czymś takim będzie latarka, szczególnie jakiś większy model). Zwróć też uwagę na wielkość pierwszej soczewki, czym większa tym więcej do lunety wpada światła i jest lepszy obraz (nie dotyczy chińskich, badziewnych lunet, tam między 42 a 56 nie robi większej różnicy). Osobiście uważam, że za tą cenę nie warto, jednak jeśli masz okazję kupić używaną, to można się zastanawiać.

Link to post
Share on other sites

Zwykła chińska lunetka. Żadna rewelka choć niektórzy twierdzą że rewelacyjna. Moim zdaniem z wyglądu paskudna pod względem optyki marna. Ale jako celownik niskiej jakości na replikę da radę (znaczy o ile ktoś toleruje kijową optykę)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci Gromie za tę wyczerpującą wypowiedź ;) . Miałem zamiar złożyć dość uniwersalne g36c tzn. 360fps ( budynki las ) luneta z zoomem 1-3 ( 1 na bliskie 2-3 gdy wróg znajdzie się dalej ) lecz po dłuższym namyśle zdecydowałem że kupię AK i go Zupgreaduję

 

Zwykła chińska lunetka. Żadna rewelka choć niektórzy twierdzą że rewelacyjna. Moim zdaniem z wyglądu paskudna pod względem optyki marna. Ale jako celownik niskiej jakości na replikę da radę (znaczy o ile ktoś toleruje kijową optykę)

 

Dzięki tej wypowiedzi już w ogóle nie żałuję że zrezygnowałem z giety ;)

 

O właśnie Arend podałem ak i upgrade weź looknij czy ceny są ok i czy wgl się opłaca z góry thx. ;)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci Gromie za tę wyczerpującą wypowiedź ;) . Miałem zamiar złożyć dość uniwersalne g36c tzn. 360fps ( budynki las ) luneta z zoomem 1-3 ( 1 na bliskie 2-3 gdy wróg znajdzie się dalej ) lecz po dłuższym namyśle zdecydowałem że kupię AK i go Zupgreaduję

 

 

 

Dzięki tej wypowiedzi już w ogóle nie żałuję że zrezygnowałem z giety ;)

 

O właśnie Arend podałem ak i upgrade weź looknij czy ceny są ok i czy wgl się opłaca z góry thx. ;)

 

AK G&G to nietrafiony wybór, a tuning w sklepie zamiast u dobrego serwisanta to podwójnie nietrafiony wybór.

Link to post
Share on other sites

Stawiasz na bebechy - CM.040/045/048/050/051

Stawiasz na zwartą konstrukcję, świetne odwzorowanie - seria RK.

 

Lesio, zapytam z ciekawości.

Testowałeś, czy porównywałeś replika ak cymy z markowymi? Jeżeli tak, to którą byś wybrał? (Mowa n nowych)

Opinie o cymach raczej pochlebne, a i pewnie części w stoku więcej wytrzymają.

Link to post
Share on other sites

Miałem porównanie z CA - wykonanie zewnętrzne na korzyść CA (ale Boyi lepszy), bebechy i osiągi na korzyść Cymy. G&G i VFC miałem tylko okazję pomacać - G&G z zewnątrz podobna do Cymy w sumie, do Boyi się nie umywa. VFC lepszy od bojca, ale czy aż tak, by był w cenie trzech boyi? Nie. No i nie wiem jak strzela G&G i VFC. AK ICS ma mój znajomy - jeszcze nie macałem, ale wg niego (widział moje Boyi i moje Cymy) - jak za tę cenę duże rozczarowanie, wykonanie według niego gorsze od cymy, osiągi jak w Boyi. Ale póki sam go nie zmacam - nie wiem.

 

EDIT:

 

Wg mnie naprawdę wystarczy kupić bojca, do niego gb cymy, do tego ostre części, dopasować i ma się świetną replikę AK.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

AK ICS ma mój znajomy - jeszcze nie macałem, ale wg niego (widział moje Boyi i moje Cymy) - jak za tę cenę duże rozczarowanie, wykonanie według niego gorsze od cymy, osiągi jak w Boyi. Ale póki sam go nie zmacam - nie wiem.

 

EDIT:

 

Wg mnie naprawdę wystarczy kupić bojca, do niego gb cymy, do tego ostre części, dopasować i ma się świetną replikę AK.

 

Ostatnio robiłem AK ICS... Za te pieniądze? Może jak nie było chinoli na rynku.

 

Robiłem jednego customa. Body BOYI'ca, GB Cymy. Okropnie diabelskie połączenie... ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ludzie wiem że to może nie mieć zbyt wiele wspólnego z tematem ale poszukuje składanego celownika od powiedzmy M4 i jednocześnie tak skonstruowanego by pasował do tego: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4768&name=Classic_Army_-_SLV_P90-TR#!prettyPhoto Jeśli coś się znajdzie to wielkie dzięki za ułatwienie roboty;-). I nie pytajcie się czy szukałem i czym się wzorowałem. Taka mała prośba... Na razie znalazłem takie coś: http://www.jarmix-militaria.pl/product/Zestaw-celownikow-na-szyne-R-I-S-Black/?id=1430 Czy to dobry wybór? i myślę że w razie czego to ta konwersja mi pomoże to zamontować (http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5576&name=BFT_-_Konwersja_RIS_do_P90)

Edited by Glock19
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...