Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thompson [CG lub SnowWolf]/MP5 [JG]/Cm.028


Recommended Posts

Witam! Chcę zakupić którąś z wyżej wymienionych replik. Co polecacie? Zapewne polecicie CM.028, ale jednak wolałbym coś innego...

Moje spostrzeżenia:


  •  
  • Thompson CG:
    - Mały magazynek, trudno o dodatkowe.
    - Plastikowy wygląd.
    - Niepewna firma (?).
    - Oznaczenia.
    - Francuz produkowany w Chinach. :D
     
  • MP5 Jing Gong:
    - Niepewna firma.
    - Wytrzymałość.
    - Bebechy (?).
    - Dość ciekawy wygląd, rzadziej spotykana replika, zarówno do CQB jak i taktyki zielonej.
     
  • Thompson SnowWolf:
    - Nieznana firma.
    - Magazynek - Gunfire twierdzi, że mieści 440 kulek. Czy to możliwe? Trudna dostępność magazynków.
    - Dość wysoka cena.
    - Ładne drewno, ogólnie ładne wykończenie.
    - Brak oznaczeń.
    - Nowość na polskim rynku, rzadko spotykany, przez co może być problem z częściami.
     
  • CM.028:
    - Bardzo popularna replika.
    - Replika AK (chcę tego uniknąć, wole egzotyczne repliki).
    - Łatwa dostępność części.
    - Niska cena.
    - Polecany przez 99,9% użytkowników wmasg.pl :maniak_killer:

 

 

Oczekuje na odpowiedź,

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mp5 to cyma.

Taki thomson o ile dobrze znalazlem to koszt 560 zł. W tej kwocie masz mp5 cymy:

http://gunfire.pl/product-pol-1152192065-DropZone-CM041.html

tutaj temat o replice: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/55804-cm041-mp5-cyma/

 

Ewentualnie jeśli chcesz i możesz przeznaczyć więcej pieniędzy na replikę i chcesz mp5 to wtedy to:

http://gunfire.pl/product-pol-1152192694-DropZone-CM049SD6.html

Link to post
Share on other sites

Bardzo zależy mi na tym Thompsonie. Magazynki CG wchodzą do SW? Jak z zasięgiem i celnością w CG i SW? No i części - padają? Są dostępne?

 

PS. Czy jutrzejsza promocja Gunfire (1kg kulek Rockets Professional do zakupów powyżej 199zł) łączy się z promocją z facebooka?

Link to post
Share on other sites

Nie jestem znawcą tematu jeżeli chodzi o firmę znaną jako Snow Wolf ale dam sobie głowę uciąć, że jest to identyczny twór jaki był kiedyś na taiwangunie produkowany przez Cymę a w razie wątpliwości najlepiej wysłać zapytanie do sklepu lub zadzwonić. Do tych 400 coś kulek pewien nie jestem ale nie liczyłem nigdy ile wystrzelił mój high cap. Pozdrawiam fanów "egzotycznych" replik :D

Link to post
Share on other sites

A co my pracujemy w GF? E-mail wyślij...

 

Och, kolejny post, który mi nie pomógł. :| Zapytałem, ponieważ myślałem, że ktoś wie. Jeśli nie ma się czego przyczepić to czepia się wszystkiego.

 

@Volf: Widzę, że masz Thompsona. Dzięki za odpowiedź, rozjaśniło mi trochę.

@50zyt: Ooo, to bardzo dobrze. Coraz bardziej skłaniam się ku Thompsonowi. :)

Edited by Zozoleon
Link to post
Share on other sites
Czy jutrzejsza promocja Gunfire (1kg kulek Rockets Professional do zakupów powyżej 199zł) łączy się z promocją z facebooka?

W Regulaminie fejsbukowej promocji pisze, że się łączy. I jest to prawda, również mogłem połączyć tą promocję z inną.

Link to post
Share on other sites

Thompson CG bardzo ładnie strzela, nawet w stoku. Wdzięczna replika, choć warto się pobawić z drewnami, w stoku wyglądają tandetnie. Jak przystało na Cyberguna jest to chińczyk brandowany przez tę firmę. W środku masz GB v.6, który nie jest bardzo popularny, więc możliwości tuningu nie są kosmiczne.

 

Proszę nie pisz, że JG to niepewna firma, bo to głupoty. Ta firma posiada akurat dobrą renomę. To tak, jakbys pisał, że Honda jest słaba, bo nie znasz tej marki.

Link to post
Share on other sites

Na allegro znajduję się ta sama wersja tego cyber guna tyle,że ekonomiczna

Oznacza to,iż tam ta posiada plastikowe body natomiast droższa ma metalowe.

W oby dwóch wersjach nie ma drewna.

Co do repliki to ciekawym wyborem będzie thomspon od snow wolf'a,jednak jest to nowa replika i mało o niej wiadomo

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...