Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dead Island


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gra się przyjemnie, a niektóre mody do broni są świetne. Irytujące jest to, że można przenosić tylko małe ilości amunicji, za to tona różnych śmieci zupełnie nie obciąża bohatera.

Z błędów to spotkałem się z animacjami do coopa. Poza tym walcząc z niektórymi silniejszymi przeciwnikami zdarzało mi się, że po odejściu na 20 metrów nagle całe życie im wracało. Głupie jest też, że są ustalone miejsca respowania, tj. ginąc mogę się pojawić w miejscu gdzie jeszcze mnie nie było otoczony przez tłum zombi.

@rain777

Mi się zdarzyło, że zrzuciły mnie z dachu auta.

Link to post
Share on other sites

Ile ci zajęło przejście do końca gry, że tak powiem? :)

W statystykach mam podane 25h. Czyli gra jak na obecne standardy nie za krótka.

Bender końcówke na singlu czyli cow-walka z bossem czy gdzies wczeniej utknoles ?

Tak, chodzi o ostatniego bossa. Siedzie sobie menda na podwyższeniu za murkiem i spuszcza watahy zombie. Jak tylko próbuję go ustrzelić, to dopada mnie zombie i zabija. -_-

Podejrzewam, że w coopie to dwie osoby by na luzie strzelały, a dwie walczyły z zombie.

 

A poza tym zabawny filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=hoLadZotBuE

 

http://www.youtube.com/watch?v=mNMLq-JR94Y

Link to post
Share on other sites

Ja najwięcej inwestowałem w drugie drzewko. Pierwsze może dla zabawy przy innej okazji sprawdzę.

Są 4 akty i 18 rozdziałów. Ja zdobyłem też 30 któryś lvl. Grałem tą laską od nożów i dla niej najmocniejszą bronią jaką znalazłem była katana Zed's Demise(nawiązanie do Pulp Fiction ;D) w sumie na 4lvl i modzie zadawała koło 1,5k obrażeń. Do zdobycia w nagrodę w jednej misji pod koniec gry.

Dla rapera podejrzewam, że można by jakiś mocny młot skombinować, ale obuchowe sprzedawałem zawsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...