Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

który shogun lepszy


Recommended Posts

1. sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152193650-Shotgun-8870.html

 

2.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152193649-Shotgun-8870A.html

 

3.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152191679-Shotgun-M56AL-.html

 

4.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152191678-M56-A-Replika-shotguna-Benelli-M3.html

 

5.https://www.taiwangun.com/shotguny/hi-power_m870_shotgun_420_fps-1655.html

 

6.https://www.taiwangun.com/shotguny/hi-power_m870_shotgun_long_420_fps-1657.html

Link to post
Share on other sites

Tak, ponieważ już to troszkę zaczyna denerwować, że każdy zakłada temat używając słowa "broń", a potem w postach też pisze "broń" ... nazywajmy rzeczy po imieniu. :) (tak wiem, długopis też może być bronią, ale skoro na długopis nie mówisz "broń" tylko długopis, tak też na replikę mów "replika" lub "ASG")

 

A odpowiedź na Twoje pytanie została udzielona przez Lesia.

Edited by Mortis
Link to post
Share on other sites

Za 300 zł możesz już patrzeć za używaną cm.031 albo 028.Najlepszą opcją będzie dozbieranie 50 zł i kupienie nowego cm.028 do tego kulki 30 zł okularki uvex i-vo 50 zł i mundur flecktarn 30 zł.Z takim zestawem możesz się zacząć bawić ;)

 

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Frajdę będziesz miał o wiele większą, warto dozbierać 100zł. To tak jakbyś się chciał zacząć ścigać(na torze zgodnie z prawem :wink:) i miałbyś do wyboru tani używany samochód o słabych osiągach lub droższy o 500zł porządny motor o bardzo dobrych osiągach(jak na swoją cenę). Lepiej dozbierać i mieć ogień ciągły i mniej frustracji, że nie mogłeś kogoś trafić bo Ci przebiegł przed nosem, a Ty nie trafiłeś i nie zdążyłeś przeładować. Jeżeli myślisz, że będziesz strzelał z ukrycia i ściągał innych pierwszym strzałem, to możesz mieć dwa problemy:

-Teren może się średnio nadawać.

-Skupienie shotgun-a może być na tyle słabe, że trafienie pierwszym strzałem będzie bardzo trudne(ja się na shotgun-ach nie bardzo znam więc niech ktoś mądrzejszy kwestię skupienia potwierdzi/obali).

Do cm028 możesz z czasem dokupić lufę precyzyjną i gumkę hop-up co znacznie zwiększy skupienie, a jak kupisz następną replikę będziesz mógł te części wsadzić do nowej zabawki :wink:.

Jeżeli mi nie wierzysz, że ogień ciągły dużo daje, to pożycz jakąś replikę i pójdź na jakąś konkretną strzelankę, wtedy stwierdzisz, że lepiej dozbierać. Marudzę Ci z dozbieraniem kasy dlatego, że jesteś tak blisko czegoś o wiele lepszego niż zaproponowałeś. Takie jest moje zdanie, a ostateczny wybór należy do Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...