Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5- Wiele pytań nowego użytkownika


Recommended Posts

To tak:

-Z przemalowaniem możesz mieć problem, ponieważ to jednak jest guma, a ona "pracuje" co powoduje pękanie i odpadanie farby. Przynajmniej Montana Gold odpada.

-Jeżeli chodzi o maski to niech się wypowie ktoś bardziej obeznany. Ja miałem okazję strzelić z przyłożenia(350 FPS) do siatki TMC i dość znacznie się wygięła :huh:. Z tego powodu nie warto brać nic gorszego od TMC. O ile mnie pamięć nie myli to porządna są Brass Guard i... coś jeszcze :happy:.

Link to post
Share on other sites

Na początek to dla mnie nie problem, z czasem wymienię gogle, lub pokombinuję w jaki sposób je zabarwić na czarno.

Równie dobrze można pomyśleć o jakimś obszyciu sprytnym, albo o farbach kamuflujących :)

 

A może maska nylonowa się sprawdzi ?

Link to post
Share on other sites

Chyba będzie się gotował w arafatce. Maska stalowa daje Ci to, że możesz bez problemu oddychać. Chroni ona również nos, a niektóre modele również i uszy. Jakbyś chciał sobie naciągnąć arafatkę na nos to jest duża szansa, że Ci gogle będą parowały. Ogólnie arafatka nie chroni tak świetnie jak niektórzy sądzą, wiele razy dostałem przez nią w twarz i bolało niewiele mniej niż jakbym jej nie miał.

 

Co do hełmu przypomniało mi się coś :happy:. Mając hełm na głowie, będzie on najprawdopodobniej(wszystko zależy od hełmu gogli oraz od kształtu głowy) zasłaniał górny wywietrznik gogli. Jeżeli będziesz się sporo pocił i będą Ci z tego powodu gogle parowały to lepiej o hełmie zapomnieć. Chociaż moje ESSy nie parują za dużo, może dlatego, że mi okulary korekcyjne całą parę wyłapują :hahaha:.

Link to post
Share on other sites

W sumie jeśli miałbym kupić siatkę... to chyba już taką, żeby uszy też nie oberwały przypadkowo :)

Będzie trzeba pomyśleć nad taką opcją. Jakieś konkretne modele Panowie ?

 

W sumie jestem troszeczkę zawiedziony, bo jak zwykle okazało się, że w mojej mieścinie kiepsko wygląda sprawa ASG...

No cóż, pokombinujemy.

 

W następnym tygodniu składam zamówienie i myślę, że w okolicach weekendu 8-9.10 sprzęt będę miał skompletowany.

Edited by A7 x
Link to post
Share on other sites

Polecam poszukaj ofert maski siatkowej w tutejszym komisie. Człowiek robi bardzo porządny sprzęt, ma nawet maski z grubszego drutu. Kupiłem u niego maskę v.1 z teoretycznie cieńszego drutu. Jeden mądry przywalił w nią z 5 metrów z 500 fps i tylko się wgięła. Wiele razy dostałem w nią zamiast w nos i nigdy nie przepuściła kulki. Polecam.

 

Siatka z ochroną uszu to moim zdaniem zbędny gadżet - przeszkadza w celowaniu (bez kolimatora), a postrzały w ucho zdarzają się dość rzadko.

 

Arafatka, tak jak mówią chłopaki, będzie wzmagała parowanie twarzy i gogli, to nie jest dobry pomysł.

 

Hełm - polecam kopie lub oryginały Pro-Teca, które są lekkie, przewiewne i wygodne. Nic lepszego do asg nie potrzebujesz.

Link to post
Share on other sites

Też mnie w pierwszej chwili to zastanowiło :icon_razz2:

Może bardziej Mu chodziło o sklep- kto to wie :)

 

Siatka zamówiona, zobaczymy jak się będzie sprawowała, mam nadzieję, że uzębienie zachowam w komplecie ;)

Hełmy oglądałem i cenowo nie wygląda to też ciekawie.

Idealnie, gdybym gdzieś dorwał używkę z pokrowcem...

Link to post
Share on other sites

Panowie, mam mały problem. Obecnie jestem skazany na internet w telefonie i z tego, co widzę cm003 jest cieżko dostepny, w gunfire powiedzieli, ze dostawa bedzie dopiero za okolo 3tyg, a taiwangun ma zaporową cenę- 660 zł... Znacie jakies inne, dobre sklepy, gdzie ta replika cymy jest dostepna, w nieco lepszej cenie, niż wspomniana wyżej?

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za linka, udało mi się już wszystko skompletować.

Ta cymka jest szalenie trudna do dostania obecnie, z linku, który Kolega podał widzę, że nie jest dostępna (oczekiwanie na dostawę)- niebieski znaczek pod ceną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...