Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M4 KJW Tanio Koba


Recommended Posts

Witam

Ostatnio zauważyłem w swojej replice niepokojący problem, raz strzela normalnie ale zdarza się często podwójny strzał i podwójna praca zamka, na SEMI. Powiedziano mi że nie dochodzi gaz że jest za mało siły, spróbowałem strzelać też bez kulek to zamek chodził już normalnie. Przypominam że replika gazowa M4 KJW TK. Proszę Was o pomoc, może ktoś miał taki problem lub jakie serwisy polecacie odnośnie naprawy tanio koby.

Edited by lewiatan
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Problem podobny po pół roku użytkowania.

Burst na singlu i blokada spustu (trzeba przeładować)...

Testowałem na założonym bolcie kolegi któremu karabin normalnie działa i to samo.

Chcę rozłożyć i złożyć lower reciver bo może problem tam siedzi.

Zdradzi mi ktoś jak rozmontować zespół spustu?

Konkretnie nie wiem jak wyciągnąć pin za gniazdem magazynka (część 65) - nie chce wyjść w żadną ze stron...

Link to post
Share on other sites

W tym pinie jest nacięcie w które wchodzi sprężyna (część 70 lub 72 opiera się na wcięciu i blokuje pin przed wypadnięciem) musisz podważyć kawałek drucika i dobiero wyciśniesz pin, wymieniałem piny na te z "anti rotation linkiem" i też miałem problem je wyciągnąć, nic nie chciałem robić na siłe (ale przykukałem i się udało), pooglądaj jak to w środku wygląda zanim sie za to zabierzesz, bodaj piny wyciskaj na lewą strone korpusu repliki (obadaj na manualu http://www.airsplat.com/Manuals/GR-KJW-M4-CARB-7.jpg ) piny powinny mieć taką gwiazdkowaną powierzchnie z lewej strony, która też je blokuje w body (ale ręki sobie nie dam obciąć), zrób sobie też kilka fotek mechanizmu spustowego przed rozbieraniem i w trakcie tak żebyś wiedział jak to poskładać.

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...