Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kiedy konczy sie Green Gas w butli


Recommended Posts

Witam, czy w waszych pistoletach kiedy jest koncowka green gasu ciezko nabic magazynek i czy blow back kopie mocno ? u mnie lekko dryga mimo ze resztki gazu w butli sie przelewaja to starcza na 20 strzalow.

 

Stosuj zasady poprawnej pisowni, bo inaczej Twoje posty zaczną znikać. /LgN

Link to post
Share on other sites

po co mi cos co nie strzela ? wydalem kupe kasy na szkielet z oznaczeniami i od niego sie zaczely problemy tyle czasu nad nim siedzialem poprawialem wszystkie niedociagniecia byl traktowany jak zlote jajo a tyle problemow zaradzilem z nim az w koncu powstal taki ze nie dalem rady i uznalem ze niema co sie meczyc wiec rozwalilem go, nie przeszedl "Torture test " i jeszcze jedno "made in Taiwan/Japan/China to gowno" i na koniec magazynek zaczol przeciekac i wypadla uszczelka... Tego juz bylo za wiele

Edited by alex90023
Link to post
Share on other sites

No i glock poszedł sie "jepac" :icon_cry: . Po co go zepsułeś ( jak to , połamałes go - ile ty masz siły omg ?) ? Polecam w leczeniu depresji kupic magnez w aptece - to pomaga :wink: . Ja uważam że glock przeszedł "murder test" :icon_evil:

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

sam powstal problem meczylem sie z nim 1 tydzien po godzinach z : strzelal seria, syfon,blow back tak slaby ze kulki nie mogl wprowadzic do komory, a najsmieszniejsze jest to ze wszystkie czesci sa w porzadku a kiedy magazynek zaczol przeciekac to trzeba kupic nowy a to koszty tak naprawde niemam nic wspolnego z asg ja tylko strzelam mialem wiele wiatrowek i chcialem cos nowego i padl fatalny wybor.

Link to post
Share on other sites

sam powstal problem meczylem sie z nim 1 tydzien po godzinach z : strzelal seria, syfon,blow back tak slaby ze kulki nie mogl wprowadzic do komory, a najsmieszniejsze jest to ze wszystkie czesci sa w porzadku a kiedy magazynek zaczol przeciekac to trzeba kupic nowy a to koszty tak naprawde niemam nic wspolnego z asg ja tylko strzelam mialem wiele wiatrowek i chcialem cos nowego i padl fatalny wybor.

Trzeba było oddac do jakiegos pobliskiego serwisanta :wink: - ale czy jest już co oddawac ? (czy na prawde go połamałeś?)

Link to post
Share on other sites

moze przesadzilem z tym polamaniem ale jest podrapany pokrzywionu ale da sie przeladowac magazynek calkowicie rozwalony. Serwis odpada (koszty) moge sobie sam kupic na allegro i naprawic ale nie

 

Radze ci - wystaw w komisie za jakąś fajną cenę (jak nie możesz wysłac to może ktoś przyjdzie do ciebie po glocka-czyt."odbiór osobisty" )

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Temat wyczerpany - zamykam by nie zaczęły się osobiste wycieczki. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...