Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rk-01 z prcką czy pełnowymiarowy


Recommended Posts

Jak nic nie będziesz wymieniać w bebechach, to 01 będzie mieć podobny zasięg jak 06. Z precką, niekoniecznie dłuższą osiągi będą fajniejsze, pamiętaj tylko o gumie. Sam miałem RK-01 z preclufą od MP5K, chyba była 10cm krótsza niż stockowa, a osiągami o wiele lepiej.

 

Przy wyborze między tymi replikami bardziej kieruj się wyglądem, niż tym co w środku. W miarę możliwości szukaj też wersji stalowych (SW, albo WS)

Link to post
Share on other sites

Wiadomo gumka to podstawa :icon_biggrin:

Zestaw Rk01+precka madbull 6.03+tłumik wyjdzie tyle samo co rk06, ale chyba 01 bedzie miał w takiej konfiguracji

większe skupienie i lepszą celność, ale wole zapytać osób brdziej obeznanych w temacie.

Ma ktoś tak przerobiony swoj karabinek?

 

No albo precka max jaka wejdzie bez tłumika, tylko jak wtedy wygląda celność w zestawieniu z dlugą wersją?

Głównie bedzie to replika do lasu.

Link to post
Share on other sites
No albo precka max jaka wejdzie bez tłumika, tylko jak wtedy wygląda celność w zestawieniu z dlugą wersją?

Tak jak mówiłem, będzie lepiej z krótką precką, niż z długim stockiem. Długość lufy ma marginalne znaczenie dla celności repliki, a od siebie powiem, że lepsze osiągi miałem na krótkich lufkach w zestawieniu z pełnowymiarowymi kałachami.

 

Do lasu bez problemu można brać RK-01 z precką normalnej długości, bez tłumika. Nie dość, że łatwiej operować, to i o celowanie łatwiej, bo nie musisz podrzucać długiej lufy do góry gdy składasz się do strzału.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...