Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zielony - Co wybrać.


Recommended Posts

Witam ! Zaczynam przygodę z asg i chciałbym zamówić na początek któryś z tych modeli asg , gdyż chciałbym zmieścić się w kwocie 200zł za karabinek .

Tutaj mam stronę z Tanich Militari gdzie podane są takowe , jeżeli ktoś ma inne propozycje proszę pisać gdyż w temacie do 200zł nic nie ma istotnego .

http://www.taniemilitaria.pl/karabinypistolety-masz-c-1_2_13.html

 

Raczej interesuje mnie AEG , ewentualnie green gas .

Link to post
Share on other sites

Drogi kolego, po miesiącu od rejestracji na tym forum powinieneś wiedziec już dwie rzeczy:

 

1. W Tanich Militariach się nie kupuje> jest o tym całkiem spory temat w dziale o sklepach.

 

2. Repliki poniżej pewnej granicy cenowej są be, bardzo be> po prostu rozpadają się od samego patrzenia, zwłaszcza ich gearbox'y z plastikowymi zębami. Nie wspominając o mizernych parametrach.

 

 

 

Literówka.

Edited by Brenten
Link to post
Share on other sites

Witaj !

 

Po prostu Odpowiedz sobie na pytanie czy stać Cię na tania replikę -wiem jak kuriozalnie to brzmi ale Musisz wiedzieć że taka replika z czasem będzie wymagała wymiany ...wszystkiego (dosłownie). Pamiętaj również że nie kupisz np. plastikowych zębatek a metalowe zepsują Ci całą resztę (bebech ich nie wytrzyma) a do tego kosztują około 150 zł (same zębatki) co jest 3/4 ceny repliki. Słaby biznes w wypadku tak taniej repliki, a to tylko przykład.

 

Na start warto porozglądać się po Komisie bo tam za trochę większy pieniążek (około 350-400 zł) Kupisz o wiele lepsze repliki, fakt nadal nie będzie to najwyższa klasa ale i serwis i dalsze modyfikacje będą sensowniejsze :) Skoro chcesz wejść do świata AS to warto troszkę dozbierać aby ten start był jednak lepszy.

Edited by DobryDobrodziej
Link to post
Share on other sites

Jak nie wiesz, czy si wkręcisz, to kup sobie szotguna od AGM. Nie wtopisz, nie przepłacisz, jak się nie wkręcisz, to ładnie będzie wisieć na ścianie.

 

Jak kupisz coś na tanichmilitariach za 200zł, to wtedy na pewno się nie wkręcisz i potem będziesz mówić kolegom, że airsoft jest bez sensu :)

Link to post
Share on other sites

Akurat Mortis wiem że karabiny na gaz są droższę , ale wiedziałem o tym że jak gaziak to broń boczna która mi będzie służyła na razie jako główna . I chyba wybiorę tą berettę .

 

@Edit :

2 pytanka mianowicie :

 

1. Strzelać kulkami 0.2g , chyba najlepsze będą z tego co czytałem .

2. Czy jest jakaś różnica pomiędzy gazami ? Oprócz ilości i firmy ?

 

1. broń to jest boczna

2 proszę o stosowanie w postach zasad poprawnej polszczyzny

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Co do wkręcenia się, proponuje Ci najpierw zakup dobrych okularów lub gogli balistycznych a potem pożyczenia repliki na jedną czy dwie strzelanki- Zobaczysz czy to Ci odpowiada a nie Wtopisz kasy bo balistyczną ochronę oczu Zakupisz już za 15 zł. Myślę że jest w Twojej okolicy jakieś środowisko AS, które strzela się w miarę regularnie- Uderz do nich.

 

Z tania replika ciężko będzie Ci dobrze odebrać ten sport a poza tym nawet jak Zakupisz droższą to o wiele łatwiej będzie Ci potem ja sprzedać o ile jednak się w tym nie Znajdziesz.

 

Są gazy, które dają większą moc i takie, które dają mniejszą. Gaz Dopasowujesz w zależności od tego jaką Masz replikę bo np. do pistoletów TokyoMarui, które są plastikowe lepiej używać słabszego gazu aby nie uszkodzić mechanizmów. Ogólnie gazy takie jak Power Gaz dają większą moc ale zwiększają szanse uszkodzenia repliki.

 

Co do wagomiaru kulek to nie można mówić o najlepszych i najgorszych- wagę Dopasowujesz do mocy repliki (faktem jest jednak że dla stockowej repliki o mocy około 350 fpsów kulki 0.2 będą ok, choć ja polecił bym 0.23). Musisz jednak pamiętać aby kupować kulki dobrej jakości. To najważniejsze.

Link to post
Share on other sites

@Dread : Dziękuję za sprostowanie .

@Dobry : Dzięki za rady , ochronę oczu posiadam Uvex'y , zasłaniają całe oczy i kawałek dalej . Posiadam do nich 3 wymienne szybki .

Więc może jeszcze pytania :

- Kupić ten gaz ? https://www.taiwangun.com/gazy_i_smary/green_gas_1000ml-26.html

- Kulki , będą te dobre . Nie chodzi mi o wagę lecz czy będą "dobrej jakości" . https://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_23_g-c022002.html

- Ostatnie , takie odbiegające od tematu . @Dread : Ty jesteś z Żagania ?

Link to post
Share on other sites

@Dread : Dziękuję za sprostowanie .

@Dobry : Dzięki za rady , ochronę oczu posiadam Uvex'y , zasłaniają całe oczy i kawałek dalej . Posiadam do nich 3 wymienne szybki .

Więc może jeszcze pytania :

- Kupić ten gaz ? https://www.taiwangun.com/gazy_i_smary/green_gas_1000ml-26.html

- Kulki , będą te dobre . Nie chodzi mi o wagę lecz czy będą "dobrej jakości" . https://www.taiwangun.com/amunicja_kulki_0_23_g-c022002.html

- Ostatnie , takie odbiegające od tematu . @Dread : Ty jesteś z Żagania ?

 

Gaz i kulki będą dobre do tego modelu ( ten pistolet nie ma lufy precyzyjnej więc nie będzie zacinek ) .

Link to post
Share on other sites

Dobra , więc kupie gaz , kulki , ładownice . Może do tego jeszcze 2 magazynek ? A jakieś propozycje czy wymieniać coś na początku ?

 

@EDIT :

Magazynek to taki , ze stałym zamkiem , jest w tym jakaś różnica niż w stock'owym ?

Edited by WilkuNSX
Link to post
Share on other sites

Dobra , więc kupie gaz , kulki , ładownice . Może do tego jeszcze 2 magazynek ? A jakieś propozycje czy wymieniać coś na początku ?

 

@EDIT :

Magazynek to taki , ze stałym zamkiem , jest w tym jakaś różnica niż w stock'owym ?

 

Heh , w tym modelu się nic nie wymienia :icon_biggrin: . A magazynek będzie pasował -on jest stockowy przecież :blush: .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Tak jak koledzy napisali gaz będzie ok a kulki PJ nie powinny powodować problemów, sam takich używam z moja wyborową SRką.

 

Co do magazynka- myślę że będzie pasował. Replika ma stały zamek (brak BlowBacku) i ten mag jest do takich replik. Kupno drugiego maga to dobry pomysł, szczególnie że na początku Będziesz używał tej Beretki w roli broni głównej. To że broń nie ma ruchomego zamka działa nawet na jej korzyść bo zużycie gazu będzie relatywnie mniejsze.

 

Zakup munduru z demobilu może być strzałem w dychę. Ceny są bardziej niż ok a każdy maniak wie jak ważny jest dobry strój z kamuflażem rozmywającym sylwetkę choć w niewielkim stopniu.

Edited by DobryDobrodziej
Link to post
Share on other sites

Tak grupa z Żagania * (Nie lubie poprawiać , gdyż wiem jakie to jest irytujące gdy ktoś nas poprawia) , Szakal Team napisałem póki co email'a ;) . Dziękuję wszystkim za pomoc . Szkoda że nie ma tutaj systemu plusów/reputów ;) .

 

@EDIT:

Taki będzie dobry ? Gdyż Szakale z Żagania też korzystają z Bundeswehr

 

Buty posiadam , nasze wojskowe polskie ;) .

Edited by WilkuNSX
Link to post
Share on other sites

Ak47 CM028 ? 300zł standard dla zielonych ta ? ( Promocja gdzieś widziałem na stronie)

 

No to pytania :

1. Bateria w tym AK - Do wymiany ?

2. Ładowarka - Jest mikroprocesorowa ?

3. Co do wymiany na początek ?

4. Jakiś tuning początkowy ?

 

Jeżeli się skuszę to biore : http://wmasg.pl/pl/consignment/show/151481

Edited by WilkuNSX
Link to post
Share on other sites

1. bateria da radę, potem zmień na 9.6

2. jest zwykła wolnoładowarka, da radę, ale lepiej zainwestować w coś lepszego, np. IMAX B6, to w końcu replika elektryczna

3. gumka (30 zł)

4. po co, skoro dobrze strzela?

 

Możesz też rozglądnąć sie za serią 031, to samo co 028 tylko inaczej wygląda.

 

Jeśli w tej replice był złamany przód, to ja bym się raczej wstrzymał.

Link to post
Share on other sites
Jeśli w tej replice był złamany przód, to ja bym się raczej wstrzymał.

 

Przód magazynka. Wymiana nie jest droga. Z drugiej strony korzystając z promocji fejsbuka i gunfire można dostać nówkę za śmieszne pieniądze.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...