Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze repliki.


Recommended Posts

Cześć,

 

Waham się między kilkoma replikami do 600zł(no ale oczywiście im taniej tym lepiej ;) ). Nie jest to może jakaś kosmiczna cena ale może uda się za nią wybrać coś nie najgorszego.

Zależy mi na przynajmniej dobrym wykonaniu, metalowym gearboxie i mocnych wnętrznościach, które nie rozwalą się po 2,000 strzałach.

 

Jak na razie upatrzyłem sobie dwie replik

 

CM042S chyba to samo co CM042 tylko, że ze składaną kolbą przez co sporo tańszy. Mam tylko wątpliwość co do trwałości tej kolby oraz rozmiaru akumulatora(właściwe to gdzie on jest umieszczony O_o?)

http://gunfire.pl/product-pol-1152191184-CM042S.html

 

RK-06 od BOYI nic o nim nie wiem :/

http://gunfire.pl/product-pol-1152191285-DropZone-RK-06.html

 

Nie planuję tuningów mocowych, wystarczy stockowe 420 - 450fps co i tak jest dużo (~490 km/h...), nie chcę nikogo pozabijać :D. Jak już to wymiana lufy i gumki hu, żeby trochę podkręcić celność i zasięg.

 

 

Proszę was o opinie o tych karabinach, uzasadnienie który jest lepszy oraz wasze własne propozycje.

Link to post
Share on other sites

A czy zadałeś sobie choć minimum trudu, żeby poszukać informacji o tych replikach na forum? Nie sądzę, gdyż wszystkie one są bardzo dobrze opisane.

W skrócie - Cyma ma lepsze wnętrzności, Boyi jest lepiej wykonane od zewnątrz.

Obie repliki są warte zakupu, choć z Cymy lepiej rozejrzeć się za CM.040/CM.048, a z Boyi szukać replik serii SW.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie ma napisane co jest lepsze, ponieważ nie da się jednoznacznie tego stwierdzić. Zależy na co kto stawia.

 

CM.040/048 mają korpus zrobiony ze stali, a nie ZnAlu. Nie robi to zbytnio różnicy, ale zawsze stal to stal. Jeśli CM.042 bardziej podoba Ci się z wyglądu, wtedy możesz je śmiało brać.

 

A jeśli chodzi o składaną kolbę w CM.042S - niestety, nie należy do najlepszych.. Akumulator w CM.042S znajduje się pod deklem. Jeśli się nie mylę, to jest on dokładnie taki jak w wersji ze stałą kolbą, tylko ogniwa są inaczej połączone.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...