Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

z PolishComCam pierwszy filmik jaki obejrzałem było o promocji wojska, jednak co mnie najbardziej rozwaliło to, to że ludzie od razu wyłapali to, że sanitariuszka miała stringi na sobie, czasem mnie zastanawia, jak ludzie mogą takie rzeczy w ułamku sekundy wyczaić, jak też w jednym filmiku na yt była scena przez najwyżej sekundę i ktoś wyczaił cycki

 

sorry za OT, teraz wracamy do tematu

 

ciekawy filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bhYuK6mwi6M

 

tylko ciekawi mnie, gdzie oni taką broń mają i czy strzelają z niej raz do roku, czy częściej.

Link to post
Share on other sites

pierwsza myśl: " o kur.. bęzie coś zajebistego"

pierwsze wrażenie: "ciekawe, ciekawe, coraz ciekawsze"

potem wedlug mnie zrobiło się trochę mało ciekawie, trochę zabawnie i trochę mało profesjonalnie, takie jest moje zdanie, szczególnie wbieganie sobie pod karabin itd.

 

wiem, że moje zdanie liczy się przez 0,001, szczególnie że sam doświadczeniem wielkim nie moge się pochwalić, jednak to wszystko według mnie trochę słabo wyglądało, takie jest moje zdanie

Link to post
Share on other sites

A mi właśnie Samuraju ten filmik bardzo się podobał. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do propagandowych filmików na których wszystko jest cacy dopracowane itd... A tutaj: jakieś zwykłe ćwiczenia gdzie chłopaki biegają po poligonie i szutają do siebie ze ślepaków oraz systemu laserowego... Gdybyś był na wojnie w normalnej jednostce (czyli nie GROM etc :D), to właśnie tak by to wyglądało...

Link to post
Share on other sites
wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do propagandowych filmików na których wszystko jest cacy dopracowane itd...

Oj nie powiedział bym że w tych filmikach propagandowych wszystko jest dopracowane. :icon_razz2:

 

 

Klip poświęcony pamięci Polaków, poległych w Afganistanie, autorstwa Rafała Stańczyka. Całkiem fajna nuta w tle. :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=qGa4wG2h0Do&feature=player_embedded

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...