Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Na jakim zawiaszeniu broń


Recommended Posts

Ostatnio kombinowałem z sposobem zawieszenia broni (mam G36) testowałem dwu i jedno punktowym chodziłem , biegałem , składałem się do strzału z wielu pozyci wychlałem się zza narożnika (L,P) z przekładaniem ręki i wyszło mi że jednopunktowy jest lepszy a przy pokonywaniu przeszkód lepiej mieć broń luzem .Natomiast zawieszenie jest nieodzowne przy wyciąganiu czegoś z ładownicy lub rzucaniu granatów itp...Czy ktoś podpowie mi co sprawdza się na dłuższą metę.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

d92591fc94beefeb783103fbd4d6d2a3.jpg

 

To jest najgorszy post jaki widziałem na tym forum pod względem pisowni... za takie to bana bez ostrzeżenia. Ja rozumiem, dyscośtam, ale to widać, że to nie od tego. Staraj się pisać chociaż troszkę lepiej. Po twoim poście można wnioskować, że nie masz więcej niż 13 lat...

 

Ja używam 1-punktowego bungee do giety, wersja długa i jest bardzo wygodnie.

Link to post
Share on other sites

Jedni noszą okulary lub niewidzą kolorów inni jak ja pisali mature z dokumętem o dyslekcji , są też pat...ałachy co tego nie rozumieją.(bo jak we wśi buł jedyn co umioł czytać a jeszcze rachować to buł najmundrzejszy i wśyćkim pisma czytoł) gwary w słowniku nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Niestety, kolego, jesteśmy w internecie, trzeba było nie pisać tego dzisiaj, a dopracować i wysłać jutro. Lepiej się tego trzymaj, bo nie dadzą ci tu pisać :) Ale widzisz po twoim poście, może nie jest dobrze, ale dużo lepiej :)

 

Co do tematu, jak ktoś wyżej powiedział w Miwo masz zawieszenia , których można używać jako 1-, 2- lub 3-punktowych. I to wcale nie drogie :)

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,649/Pas-do-broni-PNB-6

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na offtop aby przekazać nowemu użytkownikowi pewne zasady. W regulaminie forum nie ma nie ma ulg dla osób dysfunkcyjnych . Ja również należę do takich osób co zostało stwierdzone w poradni psychologiczno pedagogicznej i uwierz mi pisząc tego posta też walnąłbym parę błędów gdyby nie magiczna funkcja w przeglądarce internetowej podkreślająca błędy miłym, czerwonym, falowanym podkreśleniem. Szkoda tylko że magiczne przeglądarki nie poprawiają stylu i interpunkcji ale mam nadzieję że i taka funkcja kiedyś powstanie. Starając się pisać poprawnie po polsku okazujesz szacunek innym użytkownikom oraz regulaminowi tego forum co pozwala łatwiej i efektowniej zdobywać informacje.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na offtop aby przekazać nowemu użytkownikowi pewne zasady. W regulaminie forum nie ma nie ma ulg dla osób dysfunkcyjnych . Ja również należę do takich osób co zostało stwierdzone w poradni psychologiczno pedagogicznej i uwierz mi pisząc tego posta też walnąłbym parę błędów gdyby nie magiczna funkcja w przeglądarce internetowej podkreślająca błędy miłym, czerwonym, falowanym podkreśleniem. Szkoda tylko że magiczne przeglądarki nie poprawiają stylu i interpunkcji ale mam nadzieję że i taka funkcja kiedyś powstanie. Starając się pisać poprawnie po polsku okazujesz szacunek innym użytkownikom oraz regulaminowi tego forum co pozwala łatwiej i efektowniej zdobywać informacje.

Masz jakiś link do tego.

 

 

Czy Ty mnie chcesz sporowokować? Dyslekcja dyslekcją, ale o zaczyniu zdań wielką literą powinieneś pamiętać. Szczególnie że błędy ortograficzne z zasady "przeoczam"

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...