Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - EMISJA


Recommended Posts

plakatstalker2wmasgkkot.jpg

event.patronage.png

 

GŁÓWNY SPONSOR IMPREZY

cytadelaglowny.jpg

SPONSORZY

arpol.jpg

asgshop.jpg

azteko.jpg

pxmilitaria.jpg

capriasg.jpg

warbook.jpg

navcomm.jpg

khaki.jpg

marcusgraf.jpg

camomilitaria.jpg

stalkersponsorblack1.jpg

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

speedmedpolandasg.png

 

 

Rok 1984 kwiecień

 

Już pierwszy rok mija, od czasu kiedy powstała Nowa Zona. Oj, dobra to dla nas jest Zona – nadzwyczaj cenne artefakty nam wydaje, a także pozwala stalkerowi dorobić się sławy i bogactwa. Ileż to cudów chłopcy wynieśli z tego zapomnianego przez boga i ludzi terenu; ileż to pieniędzy przepuścili w barze i ciągle im mało… Szukają, kopią, miejscowych wypytują czy, aby czegoś bardziej niecodziennego nie widzieli. Zona, stała się dla nich jak narkotyk. Kto raz choćby kulebiaka przyniósł z wyprawy, chodził będzie aż pewnego dnia nie wróci do obozu i słuch po nim zaginie. Legend i wici przez rok się nazbierało - że bez śladu zniknął patrol wojska, że po nocach zmarli nawiedzają… Doktor Nekronov uparcie zaprzecza tym pogłoskom, ale podobno rygluje okna na cztery spusty. Gdzieś tam w głębi są cuda, o których nawet weterani nie słyszeli. Ale ci, którzy opowiadali - już dawno nie żyją - bo nie jest łatwym chlebem żyć w Zonie.

Coraz więcej okropieństw nas nawiedza. Mutanci, początkowo nieliczni coraz bardziej dają się we znaki. Naukowcy nie nadążają z badaniem - jednego sobie spokojnie kroją, pakują do słojów, jak korniszony układają - a tu wojacy z kolejnymi workami do nich gonią. Bo informacja to rzecz bezcenna - jak znasz słaby punkt mutanta to masz szansę przeżyć, jeżeli wybierasz się bez takiej wiedzy, to lepiej zostaw mi chociaż trochę swojego sprzętu, tak na przechowanie - na pewno oddam jak wrócisz z łupami! Czy wspominałem Ci już o bandytach? Taaa, nawet tutaj znajdą się kanalie, którym nie chce się ryzykować zmiany w bezrozumne zombie...

 

„Władimir, wstawaj - poczułem lekkie szturchnięcie w ramię, a nad sobą zobaczyłem kolegę, Sieriogę. Ivo ma coś do powiedzenia!

Podniosłem się z tapczanu i chwiejnym, zaspanym krokiem podszedłem do ogniska. Ivo stał koło stodoły, a wokół niego zebrało się paru samotników.

Bandytom udało się przejąć północny posterunek. Znowu. Teraz te dranie czują się jak u siebie w domu. Jeszcze dzisiaj, o szesnastej udacie się tam i zrobicie z nimi porządek - powiedziawszy to, poszedł do baru Sergieja po amunicję”.

 

I tak, czają się gdzieś po lasach a tam polują na tych, co za bardzo obnoszą się ze swoimi zdobyczami. Jednak czasem mogą się okazać użyteczni - sprzedadzą niezbędne leki po bardzo zawyżonej cenie, posiądą jakieś wojskowe tajemnice a potem, w ramach rewanżu poderżną gardło. Coraz częściej słyszy się o emisjach. Pewnie to jakaś lokalna bzdura, ale tego nie wiem…

 

Jednak czasem są i takie noce, że pioruny biją jak oszalałe; całe martwe otoczenie zdaje się żyć własnym życiem a Ty, skulony leżysz w cichym kącie i błagasz swojego boga, aby wszystko to jak najszybciej się skończyło. Niejeden zwariował i wybiegł z bezpiecznego schronienia, lecz próżno go szukać. Chociaż zabrzmi to ponuro - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…

Po tych dziwnych wydarzeniach pojawiło się sporo nowych świecidełek, ale takich jeszcze na oczy nie widziałem. Oj słono zapłacą chętni, bowiem każdy stalker wysoko ceni sobie swoje życie...

 

 

TERMIN - 14-15.04.2012 (piątek 13.04.2012 godz 19.00 przedstalkerowska część nieoficjalna przy ognisku)

LOKALIZACJA - Ociesęki (woj. Świętokrzyskie)

ILOŚĆ GRACZY - 175

WPISOWE - 60 PLN (mutki - for fun for free)

WYMAGANIA - 21+, stylizacja (reszta wedle uznania)

STRONY GRY - Stalker(zakaz mundurów) /wojsko(wschodnie umundurowanie/kałach) /Bandyta(spodnie dresowe) /mutant(jak rasowy mutant)

Stawiamy na Larpowy klimat imprezy - strzelcy z niedzielnych nie mile widziani

 

REJESTRACJA uczestników (nie ma oficjalnego rozpoczęcia ponieważ część graczy się już zarejestrowała, nie chcieliście czekać do października to będzie w kwietniu :wink: )

Forma rejestracji uległa zmianie.

 

Dokładne info co gdzie kiedy i dlaczego www.stalkerseki.fora.pl/

 

Dla tych co nie byli relacja z tegorocznej edycji

http://www.wmasg.pl/pl/articles/show/160059#answer

Edited by GYVER.
Link to post
Share on other sites

Zakaz mundurów oznacza permanentny zakaz noszenia poszczególnych części munduru czy można będąc po stronie stalkerów mieć założone spodnie wz.93 ?

 

Najlepiej jakiekolwiek spodnie/bojówki ale bez camo, ale jeśli tylko spodnie od 93 to ok.

Najważniejsze byś wyglądał jak stalker.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rozumiem Gyver, że jesteś organizatorem? Mam pytanie, a raczej prośbę o sprecyzowanie wieku uczestników. W informacjach o imprezie na WMASG w punkcie "wiek uczestników" napisane jest brak limitu. W opisie imprezy i na forum WMASG, w twoim pierwszym poście napisane jest 21+. Natomiast w regulaminie na forum stalkerseki.fora, napisane jest "W imprezie, uczestniczą wyłącznie osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych tzn. pełnoletnie, dysponujące ważnym dowodem osobistym" - przez co rozumiem, że wystarczy mieć 18 i dowód. Ogólnie pytam się w imieniu kolegi który w marcu będzie miał 18 lat. Chce się ze mną wybrać, ale co z jego wiekiem? Czy jest możliwość, że będzie mógł uczestniczyć w imprezie?

Link to post
Share on other sites

Rozumiem Gyver, że jesteś organizatorem? Mam pytanie, a raczej prośbę o sprecyzowanie wieku uczestników. W informacjach o imprezie na WMASG w punkcie "wiek uczestników" napisane jest brak limitu. W opisie imprezy i na forum WMASG, w twoim pierwszym poście napisane jest 21+. Natomiast w regulaminie na forum stalkerseki.fora, napisane jest "W imprezie, uczestniczą wyłącznie osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych tzn. pełnoletnie, dysponujące ważnym dowodem osobistym" - przez co rozumiem, że wystarczy mieć 18 i dowód. Ogólnie pytam się w imieniu kolegi który w marcu będzie miał 18 lat. Chce się ze mną wybrać, ale co z jego wiekiem? Czy jest możliwość, że będzie mógł uczestniczyć w imprezie?

\

 

Tak jestem organizatorem

 

Niestety pole wyboru na WMASG nie przewiduje innego wyboru jak 18+ lub 18+/16+za zezwoleniem dlatego jest brak limitu.

Za to wszędzie gdzie to możliwe jest info o 21+

 

Nie wystarczy mieć 18 i dowód czasem nawet nie wystarczy mieć 21 (choć w październiku kilka osób nie miało 21 a dostali zaproszenie, ale się wykazali ...)

Link to post
Share on other sites

Okej, to w jaki sposób mógłby się wykazać. Czy dobre słowo od dowódcy naszej grupy starczy? Chciałbym go poinformować, czy może jechać, czy też nie. Nie chciałbym stawiać go w dziwnej sytuacji i mówić mu, że pojedzie, a w kwietniu kopnąć go w zadek i powiedzieć, że nie może jednak jechać.

Link to post
Share on other sites

Okej, to w jaki sposób mógłby się wykazać. Czy dobre słowo od dowódcy naszej grupy starczy? Chciałbym go poinformować, czy może jechać, czy też nie. Nie chciałbym stawiać go w dziwnej sytuacji i mówić mu, że pojedzie, a w kwietniu kopnąć go w zadek i powiedzieć, że nie może jednak jechać.

 

Dobre słowo od dowódcy jako poręczenie się przyda, ale to raczej zainteresowany powinien być zainteresowany.

Jeśli powiem w jaki sposób mógłby się wykazać to się nie wykaże tylko wykona moje instrukcje.

 

W zasadach rejestracji wszystko jest napisane

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ZAPISY DO STALKERÓW ZAMKNIĘTE w razie potrzeby można się zapisywać na listę rezerwową może ktoś odpadnie lub nie zapłaci (jeśli zapisze się jeszcze z 15 wojaków jest szansa że jeszcze paru stalkerów zarejestruję)

-są miejsca po stronie wojska kilka u bandytów i mutków

Link to post
Share on other sites

witam

mam pytanie .... jestem w wojsku :) ... czy będą potrzebni wojacy z WAI ... to znaczy zabrać ze sobą hełmy tej formacji czy tylko "zieleńcy" ... sprecyzuję czy odgrywamy klimat strefy (zony) wojennej z lat 80 czy wolna tematyka wojskowa lata 1960-2011...

Link to post
Share on other sites

witam

mam pytanie .... jestem w wojsku :) ... czy będą potrzebni wojacy z WAI ... to znaczy zabrać ze sobą hełmy tej formacji czy tylko "zieleńcy" ... sprecyzuję czy odgrywamy klimat strefy (zony) wojennej z lat 80 czy wolna tematyka wojskowa lata 1960-2011...

 

 

Chce utrzymać klimat raczej w latach 80tych

 

(ew info i propozycje na PW)

Link to post
Share on other sites

o to zgłaszamy się Pallad i Szwagier na żandarmów mundury będą ok lata 85-90 i białe hełmy tak jak powinno być :)))) na bramę kontrolną jako "WAI" no i oczywiście "utrzymanie porządku i sumienności wykonywania obowiązków służbowych w wydzielonej strefie działań" regAR

ps :)))))

flagę też mamy :)))))

a tak na marginesie .... czysto z ciekawości :)))) nie chcę nikogo urazić

czemu "zieleńcy" a nie tak jak ONI by zrobili OMON czy FSBU .... a na wjazdach WAI

z wielkim poważaniem dla szanownego Kolegi za pomysł Stalkera

(po grze STALKER jak idiota pojechałem do Czarnobyla)

Pallad

Link to post
Share on other sites

Panowie... Zgłoszenia Gyver przyjmuje tu. To po pierwsze. A po drugie, OMON dlatego nie, bo skąd wytrzasnąć 50 takich, żeby jeszcze trochę umieli larpować?!

A co do wycieczek do Czarnobyla, to zmierzyłeś może poziom promieniowania w Prypeci? Jeśli nie, to wycieczka do poprawki, a pomiary do porównania z tymi w Wawie, np. na rondzie Jazdy Polskiej. Zachęcam do publikacji wyników tego doświadczenia. :)

Link to post
Share on other sites

Panowie... Zgłoszenia Gyver przyjmuje tu. To po pierwsze. A po drugie, OMON dlatego nie, bo skąd wytrzasnąć 50 takich, żeby jeszcze trochę umieli larpować?!

A co do wycieczek do Czarnobyla, to zmierzyłeś może poziom promieniowania w Prypeci? Jeśli nie, to wycieczka do poprawki, a pomiary do porównania z tymi w Wawie, np. na rondzie Jazdy Polskiej. Zachęcam do publikacji wyników tego doświadczenia. :)

 

 

A jeszcze lepiej Wyślij e-mail

 

 

BTW tło w Polsce w kilku miejscach jest większe niż w samym miasteczku Prypeci ( pomijając kilka nadal bardzo silnie napromieniowanych stref)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...