Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy te buty na pewno sa oryginalne?


Recommended Posts

Szukam butów do ASG i Strzelca. Mam juz pustynne Wellco, ale do Strzelca potrzebuję czarnych butów. Szukam czegoś takiego jak Jungle Boots, ale nie chce, żeby po paru miesiącach zaczęły sie rozwalać, dlatego odpadają Mil-tec itp. cuda.

 

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/buty-altama-jungle-us-army-kontrakt-czarne-11-5w-i1912380706.html

 

Tylko czy to są oryginalne Altamy?

 

Co Wy polecacie? Jestem na otwarty na propozycje, na Desanty sie nie zgodzę, bo dużo się o tych butach nasłuchałem.

Edited by Meche
Link to post
Share on other sites

http://www.military.pl/buty-bates-tactical-sport-side-zip-8-quot-2261_9872t.html

Posiadam te batesy od ponad 1,5 roku i dużo przeżyły np cały tydzień chodzenia w Bieszczadach dla porównania kolegi magnumy się porozklejały jak wiadomo biesy deszcz błoto itd ;P przeżyły 3 tygodniowe tyranie na obozie i jeszcze inne tyrańska i naprawdę polecam świetne buty hym choć jedyny minus to sznurówki trzeba kupić nowe bo te od butów są śliskie i się rozwiązują i są trochę przykrótkie

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ano popatrz - mi znowu te Batesy pękły na pół niedawno w Tatrach. :)

 

 

Chociaż jak już musisz chodzić na Strzelca, to polecam w/w Batesy - wygodne, leciutkie. Ale suma sumarum - nie są wystarczająco wytrzymałe żeby je katować w terenie.

Link to post
Share on other sites

Jako całoroczne? Żartujesz sobie. Ja bym postawił na HAIX 2005 lub przy braku kasy BW2000.

 

Gdzie jest napisane caloroczne w wymaganiach ? Do paradowania na apelach,i truptania od czasu do czasu na poligonach wystarcza. Ja w magnumach classicach ganialem caly rok nawet w zimie, ba wytrzymaly 3 lata skonczylem je na budowie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest gecko123

Podpepne się pod temat, jakie buty polecacie, caloroczne, za kolo 500 zl? Mam Bates M9, ale po nieco ponad roku zaczynają się rozklejać, są poprzecierane, wystają nitki, więc pewnie dlużej niż pól roku nie pociągną. Preferowany kolor to piaskowy, tan, CB i pohodne.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

@Gecko- polecam belleville wszelakie. Teraz jest wysyp takich buciorów. Ostatecznie armijne bates i wellco. Na altamy szkoda kasy, jeśli masz je katować w terenie ( podeszwa do pupy, słabo trzymają kostkę, nie mają membran itp ). No chyba że potrzebne ci są na wyjście, 1-2 w miesiącu, wtedy tak :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...