Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

końcówka amunicji...


Recommended Posts

czytałem gdzieś ze pewni zołnierze ładuja do magazynka kilka ostatnich szt amunicji smugowej coby zauważyc ze juz koncówka w magu - rzecz o realiach ostrej amunicji....

 

czy ktos próbował się bawic w cos takiego na gruncie ASG ??

w sensie pomalowane na rażaco rózowy kolor kulki a moze innny patent - własnie o te patenty pytam... jak również czy to ewentualnie zdaje egzamin czy moze lepiej sobie pierdołami głowy nei zawracać ?

 

nie zagłebiam sie w problematyke budowy hicapów - mowa o magach mid, low, real (aby uprzedzić ewentualny wywód na ten temat)

 

pozdrówka

Link to post
Share on other sites
czytałem gdzieś ze pewni zołnierze ładuja do magazynka kilka ostatnich szt amunicji smugowej coby zauważyc ze juz koncówka w magu - rzecz o realiach ostrej amunicji....

Niech zgadne, Natychmiastowa Akcja, Andy McNab? ;)

 

czy ktos próbował się bawic w cos takiego na gruncie ASG ??

w sensie pomalowane na rażaco rózowy kolor kulki a moze innny patent - własnie o te patenty pytam... jak również czy to ewentualnie zdaje egzamin czy moze lepiej sobie pierdołami głowy nei zawracać ?

Jak juz chcesz sie w to bawic, to sprawdz najpierw czy w ogole bedziesz w stanie zauwazyc kolor kulki... na tle roznych terenow :P

Link to post
Share on other sites

gdzie czytałem to nei pamiętam - ale gdzieś na necie aczkolwiek materiały na tej stronie mogły pochodzic z książki ""Natychmiastowa Akcja, Andy McNab "" - nie wykluczam.

 

testy przeprowadzę...

 

a pytałem - bo może już ktoś próbował sie w to zabawic i moze doszedł do jakiś konstruktywnych wniosków (np. ze nalezy to olać...)

 

ewentualnie inny system kontroli wystrzelonej amunicji

- tak sobie wymyśliłem czy nie mozna by przewiercić nieduzego otworka powiedzmy w 1/3 wysokosci magazynka coby widać było kulki - a jesli juz nie bedzie widać białego, zółtego bądz innego koloru (kulki) tzn ze końcówka tuz tuż.... - moze ktoś robił cos na ten deseń, moze sie podzieli wrazeniami... a moze wymyslił cos innego ...

 

pozdrówka

Link to post
Share on other sites

Nie pruj cały czas ogniem ciągłym, kontroluj zużycie kulek.

Jeżeli już CHCESZ używać kolorowych kulek, to nie maluj ich samodzielnie, ponieważ:

- malując pisakiem - po dwudziestej kulce otworzysz sobie żyły;

- malując sprayem... rozpylisz kulki po pokoju/warsztacie, i zmienisz ich wymiary zewnętrzne;

 

...więc jeżeli jesteś zdesperowany na tym punkcie, to ładuj jako pierwsze 10 - 15 sztuk kulki 0,12, niebieskie albo żółte. Co prawda możesz się spodziewać problemow z celnością, ale nic więcej.

 

(niech bogowie Eternii mają w opiece majsterkowiczów)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...