Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 CM.028


Recommended Posts

Witam!

 

Zamierzam rozpocząć zabawę z airsoftem i poszukuje dobrej i taniej repliki (mam moooocno ograniczony budżet) Aktualnie zbieram kapitał. Po przeczytaniu wielu opinii wybrałem http://gunfire.pl/product-pol-1144793020-DropZone-replika-karabinka-CM028.html czyli AK-47 CM.028 który zbierał wiele pozytywnych ocen.

 

Mam do was weteranów i pr0 wymiataczy parę pytań :

 

1. Jak z awaryjnością tego modelu?

2. Jak z jakością wykonania?

3. Jaki jest praktyczny zasięg tego asg?

4. Jakie kulki najlepiej będą się sprawowały?

5. Istnieje możliwość w przypadku braku amunicji strzelanie pomarańczowymi kulkami z bazaru, odpustów itp.?

6. Jakie (tanie) akcesoria celownicze polecacie?

7. Jakie dobre osłony oczu polecilibyście?

 

Ten sprzęt nie będzie używany co pr0 pojedynków. Chce tylko postrzelać sobie rekreacyjnie z kumplami. I musi prezentować sie dobrze na ścianie :P

 

 

Chce kupić z tego sklepu ponieważ mam rabat 50 zł :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

BytX

Link to post
Share on other sites

Mam do was weteranów i pr0 wymiataczy parę pytań :

 

1. Jak z awaryjnością tego modelu?

2. Jak z jakością wykonania?

3. Jaki jest praktyczny zasięg tego asg?

4. Jakie kulki najlepiej będą się sprawowały?

5. Istnieje możliwość w przypadku braku amunicji strzelanie pomarańczowymi kulkami z bazaru, odpustów itp.?

6. Jakie (tanie) akcesoria celownicze polecacie?

7. Jakie dobre osłony oczu polecilibyście?

 

1. Dobrze jak na chinola

2. Tfuuu!!! Do czterech liter... Ohydna, plastikowa paskuda

4. 0.23 lub 0.25 (z wskazaniem na te drugie)

5. :bialaflaga:

Nie radzę

6. Muszkę i szczerbinkę. Cena - 0zł

7. Dobrą i tanią OCHRONĄ oczu będą okularki SPECS

 

Chce kupić z tego sklepu ponieważ mam rabat 50 zł :)

 

Hehehe: :hahaha:

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html

 

Bez "rabatu", a taniej...

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

1.Mam go drugi miesiąc ci awarii było zero. Ładuje go całą noc, nie bawię się w rozładowywanie ani nic i jak na razie jest wporząsiu.

2.Faktycznie mogło być lepiej, ale nie jest aż tak tragicznie. Jest idealnie jak na początek- strzela :D

3. Na 0.25 mam <30m i na prawdę więcej mi nie potrzeba.

4.Ja korzystam z (ponoć) najlepszych. G&G 0.25g. Ale miałem tez GF i nie były złe. Myslę, że to już jest kwestia indywidualna, co według Ciebie lepiej się sprawuje.

5. Nie, nie, nie. Uszkodzisz mechanizmy. W instrukcji jets nawet narysowana kulka z odpustu (kulka, która ma szew) i jest bardzo mądrze i wyraźnie PRZEKREŚLONA.

6. To, co znajdziesz w replice zupełnie Ci wystarczy.

7. Ja używam HILTI, ale tylko dlatego, że tata miał je w garażu. W tym CI nie pomogę.

 

 

Na prawdę na początek(i na to, co wymieniłeś) nic więcej nie jest CI potrzebne. A, polecam Ci promocje na GunFire (nie wiem czy jeszcze jest), że jeśli przyjmiesz GunFire do znajomych na Facebooku, masz 50zł taniej przy zamówieniach powyżej 200zł, więc przyda się:)

Link to post
Share on other sites

1.Mam go drugi miesiąc ci awarii było zero. Ładuje go całą noc, nie bawię się w rozładowywanie ani nic i jak na razie jest wporząsiu.

 

Zaiste, postępowanie godne naśladowania :bialaflaga:

 

3. Na 0.25 mam

PONIŻEJ 30 m przy ~370fps?

Świetną replikę masz :hahaha:

 

A tak na serio to:

http://zapytaj.onet.pl/Category/006,003/2,6241209,Jaki_jest_znak_mniejszosci_a_jaki_wiekszosci.html

Link to post
Share on other sites

Ja tam polecam. Zasięg jakieś 50 metrów, dość celny. Przez rok użytkowania "padły" jedynie styki, ale naprawione. Prawie wszyscy koledzy go mają, od siebie polecam wersję tactical - po dokupieniu rączki manewrowanie nim jest zdecydowanie łatwiejsze i wygodniejsze.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Dział techniczny dla replik elektrycznych II klasy się kłania. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...