Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm003 tuning


Recommended Posts

Mam zamiar przeprowadzić tuning mojej nowej g36c od cymy. Mam zamiar wsadzić lufę precyzyjną systeme, zestaw cichych głowić Ultimate. Czy jesteście w stanie przewidzieć ile w takiej konfiguracj będzie miała fps wiedząć że w stocku ma sprężynę 120, łożysk. prow. sprężyny? Jaką sprężynę można wsadzić max do tego GB zastanawia mnie 130 lecz wtedy chyba będę musiał jeszcze wymienić zębatki i tłok(niby piszą że wzmacniany)? Ewentualnie czy jeśli wymieniłbym spreżynę 120 chińską na guardera też 120 dało by to coś?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pakuj bez obaw .

Nowe Gearboxy cymy wytrzymują spokojnie sp150 z dużym przebiegiem.

Spodkładkuj porządnie i daj nowe łożyska jak stare mają luzy , doszczelnij, precka i dopiero bierz sie za tuning mocy :D

u mnie przebieg na stockowym gb

stock spring 12k

sp130 2k

m160 1,5k

sp150 1k

 

i zero śladów zużycia :>

Edited by kamil_17
Link to post
Share on other sites

Sprawdzę szczelność układu gdzieś w środe bo jeszcze nie miałem czasu rozebrać gb(w czwartek replika przyszła) :). Tylko przy springu 130 raczej tłok będzie do wymiany, tak mi się wydaje. Co wy powiecie na ten temat?

 

Przy 130 jeszcze nie trzeba wymieniac tłoka - mocniejsze springi (140 , 150 ) to tak .

Link to post
Share on other sites

Ok czyli wstawiłbym ten zestaw cichych głowić ultimate bo mam je w domu. Sprawdzałem szczelność w cm028 na głowicach stock i na tych ultimate. W stocku było słychać jak ucieka powietrze, na ultimate strzykawka.

Jesteście w stanie powiedzieć ile to będzie miało fps z taką konfiguracją?:

-Lufa precyzyjna Systema

-Sprężyna 130 Guarder/ lug 120 Guardera

-Zestaw głowić Ultimate

+ to co było w stocku czyli łożyskowana metalowa prowadnica sprężyny?

W papierach z testów FPS wychodzi stabilne 410 fps

Edited by kamir0014
Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz ponawiam pytanie ile będę miał fps ze springiem 120? Bo nie wiem czy jest sens pakować tą 130 bo zależy mi tak na + - 450 fps.

461-469 fps na M120 Guardera zaraz po zmianie, po pewnym czasie pewnie lekko spadnie ale nie duzo.

Reszte info masz tu

Edited by Puchacz79
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...