Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad zakupem klamki gazowej. Mialem juz 2 repliki, obie na GG, niestety denerwuja mnie w nich czeste awarie typu : za slaby gaz, zacinanie zamka, niemozność strzelania w zimne dni, syfony. Zastanawiam się nad kupnem repliki na CO2, kapsulki, wsadzam i chyba po sprawie , nie ? Wlasnie jak to jest, co wychodzi lepiej, wiem ze klamki na co2 sa bardzo mocne, ale jestem odpowiedzialny i wiem kiedy mozna oddac bezpieczny strzał. Zalezy mi na 3 cechach :

 

1. Ktore tansze

2. Blowback ( ktory powoduje lepszy BB)

3. Ogólna wytrzymalosc podzespołow, zachowanie uszczelek itp.

 

Prosze o wypowiedzi osoby które posiadaja lub mialy stycznośc zarówno z Green Gazem jak z CO2. Dziekuje za pomoc ;)

 

Skłaniam się ku CO2, czy sa jakies specyficzne problemy z nimi zwiazane, jakis typowy model klamki która nagminnie sie psuje i omijac ja szerokim łukiem ?

Edited by SoH Jasio
Link to post
Share on other sites

Tematyka wielokrotnie poruszana, albo porządnie i drogo TM / KSC, albo męczysz się z repliką i "dziwisz", że Ci nie działa...

 

1. Z tańszych to tylko używana replika, poniżej 300zł raczej nic nie znajdziesz co będzie sensowne.

 

2. Każda lżejsza replika, z ciężkim zamkiem będzie miała dobrego BB, jeśli napędzana CO2 to kop z reguły jest większy, aczkolwiek nie jest to reguła.

 

3. Jeśli szukasz klamki nie do zdarcia to wg mnie TM i KSC z systemem NS2.

 

Niestety nie ma porządnych klamek na Co2 i z tym raczej trzeba się pogodzić.

Link to post
Share on other sites

Dobre firmy nie robią na CO2 a "nie do końca dobre"- nie są dobre. Z KSC (czy to system7) czy tam KWA (NS2) mam ostatnio na tyle dużo do czynienia aby tych klamek nie polecać. Pozostaje Ci więc moim zdaniem pozostać przy GG ale przynajmniej kupić coś sprawdzonego i niezawodnego zamiast kupować kolejne (de facto badziewne) klamki.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca wiem jak jest z gg, ja mam deagle'a od kwc/cg na co2 i od dwóch miesięcy działa jak należy (swoją drogą polecam, bb ładnie kopie). Ponoć w co2 szybciej zużywają się części, ale z tego, co mi wiadomo, i tak powolutku. Mimo że cybergun niewiele ma klamek, zresztą drogich (5 stów co najmniej) i mimo mojego niewielkiego doświadczenia (nowy na forum i w asg - jakby co negatywne komenty i krytyka mile widziane) polecam, bo jak na razie się sprawdza. I jak liczysz na:

1. Dobry (mocny i wytrzymały)

2. Pistolet

3. Na co2

4. Z bb

5. Najlepiej full metal

to nie myśl, że zmieścisz się w nawet trzech czy ew. dwóch stówach.

 

P.S.

Czy ktoś jeszcze ma tego deagle'a w wersji full auto (potrzebne zdjęcia tłoka i bl. spustu)?

Edited by Szejk Ahmed Ismael Jassin
Link to post
Share on other sites

@pidzejfat

nie rozumiem...

@dexterkrak

Poprawka - jedną ;) i kałacha poza tym, ale to tak na marginesie.

Wiem, że nie mam się co do Was przyrównywać, zwłaszcza pod względem doświadczenia, a już tym bardziej praktycznego; napisałem to, co wydawało mi się (w większości) prawdą. Proszę, nie ze złośliwości - może sam się czegoś nauczę, o wytknięcie mi wszystkich błędów popełnionych w postach, chociażby po to, żeby rozwiać ewentualne wątpliwości autora tematu.

Dziękuję i pozdrawiam

Ahmed

 

P.S.

Racja, mr. Dex, następnym razem zastanowię się, zanim napiszę ;)

 

 

 

Od tego typu rzeczy jest raczej PW a nie forum.

 

pj

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, strasznie uparty jestem

@pidzejfat

sorry, że zwracam uwagę, trochę może niekulturalnie, ale musiałem się dobrze zastanowić o co chodziło w 3. akapicie twojego posta. Ale i tak czaję.

@dexter

wydaje mi się, że prosiłem o wytknięcie błędów związanych z podanymi informacjami, a nie logicznych. Zresztą napisałem, co sam sądzę o bb w tym deagle'u, nie porównywałem z czymkolwiek innym, inaczej - to moje własne odczucie.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, i sorry mr. Pidzejfat, że nie piszę na pw, coś mi nie idzie, bo przeglądam na telefonie.

Bless ya' people ;)

Edited by Szejk Ahmed Ismael Jassin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...