Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Beretty m190 Special Force Full Metal wyprodukowanej przez HFC.

Do póki uzywam dołączonych kulek wszystko jest ok, ale gdy załaduję maga kulkami BIO 0.20 Blaster (firmy ASG)

zamek blokuje się na kulce w magazynku, po ręcznym naciągnięciu zamka łapie kulkę normalnie.

 

Czy ktoś z was spotkal się może z takim problemem?

 

ad.1 Używam GG firmy Guarder

ad.2. 1szy post :D Witam wszystkich

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kulki bio (biodegradowalne?) lubią pęcznieć jak złapią wilgoć, koledzy dostali takie kulki za free i po 2 tyg zaczęli mieć problemy z zacięciem kulki w lufie średnicy 6,04

Zmiana na kompozyt i strzelało bez problemu.

 

Ja mam ta samą berette ale inny problem - dwa nieszczelne magi..

Jeden oryginalny - był nieszczelny na gwincie/uszczelce zaworu do nabijania, odkręciłem i zalałem teflonem. Szczelny jest ale coś w środku musiało się wykręcić i dzwoni gdy potrząsam, co to może być -odkręcałem zawór ponownie ale przedmiot jest za duży i nie chce wypaść, mimo to mag działa bez problemu??

 

Drugi jest firmy kjw ale pasuje do mojej, też używany gdy kupiłem był szczelny, ostatnio nie daje się nabijać gazu w nim nie ma i zaworek jest jakby zatkany czy coś.. jak to naprawić? jak go rozkręcić tak aby nic w środku się nie wykręciło?

Gdzie można dostać jakieś części do wymiany/naprawy/konserwacji tej repliki, gdzie można kupić tanio zawory do magów?

Edited by MikeOl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...