Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozwalilem replike...


Recommended Posts

Witam,

5 min temu "napalilem" sie na otwarcie mojej repliki...(m4 g&g combat version)

WyjĄlem 2 piny i zdjĄlem gÓrna czĘsc body i bach... "niebieska tuba"

WyjĄłem lufę z hop upem i znowu wloŻylem (chcialem zobaczyc jak to wyglada...)

Po zakonczeniu zamknĄlem replikĘ spowrotem i jak strzelam jest jakby takie tĘpe uderzenie w rĄczce/body - czytalem,ze mogĄ to byc zĘbatki,ale nie wiem jak to naprawic...Jeszcze hop up nie chce sie przekrecac.

 

Bardzo bym prosil o pomoc,i czy to cos powaznego?

 

 

 

Rozumiem zdenerwowanie awarią repliki, ale nie zwalnia Cię to od pisania po polsku.

Arend

 

 

@komputer kupilem nie w Polsce,i poprostu nie mam mozliwosci pisania polskimi literami...,probowalem opcji copy,wklej,ale czesto cos nie dzialalo,oraz wiadomo:strasznie dlugo to trwa...

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Expertem nie jestem,ale chyba mogĘ powiedziec,ze ta "niebieska tuba" ktora opisalem to element gearboxa.

A dokladniej(albo bardziej nienormalnie):

Jak zdjemujemy 2 piny to korpus dzieli sie na 1 czĘsci - dolna i gÓrna(w dolnej jest chwyt pistoletowy,"komora" magazynka,spust)

Zeby dostrzec "niebieska tubĘ" (w mojej replice) trzeba otworzyc okno wyrzutnika Łusek i tam sie reguluje hop up - to tam powinna byc "ta tubka"

 

 

 

@widac niedokladnie sie wyrazilem - cala sytuacja:

-zdjecie 2 pinow trzemajacych/ŁĄczacych body,

-zdjĘcie gÓrnego body,

-wyjĘcie prec lufy i hop siupa,

-wlozenie spowrotem,

-zamkniĘcie calosci,

-problem z tĘpym uderzeniem - taki gŁos jakbym tlukŁ swojĄ glowe o ŚcianĘ

(przy zdejmowaniu gÓrnego body lekko szarpnĄlem za kabelki,ale na szczĘscie normalnie przewodzĄ prĄd)

 

 

 

 

Ostatni raz poprawiam Twoje posty. Kolejne tak napisane będę kasował.

Arend

Link to post
Share on other sites

Jak naciskam na spust to jest takie "tyk,TYK" i jakby cos sie tam zablokowalo...

Ta "niebieska tubka" znajduje sie w oknie wyrzutu lusek obok regulatora hop-up

 

##Drogi Adminie!Zamiast non-stop mi posty edytowac i kasowac,to moze by mozna bylo wytlumaczyc co mam w takim przypadku zrobic...(jak juz wspomnialem komputer nie byl kupowany w Polsce!)Czytalem regulamin,ale niestety nie mam mozliwosci pisania polskimi znakami,a copy/wklej nie sprawdza sie...

 

 

W takim wypadku masz darowane, ale poproszę Cię o jak najszybsze zainstalowanie polskiej czcionki na kompie.

Link to post
Share on other sites

Jak naciskam na spust to jest takie "tyk,TYK" i jakby cos sie tam zablokowalo...

Ta "niebieska tubka" znajduje sie w oknie wyrzutu lusek obok regulatora hop-up

 

##Drogi Adminie!Zamiast non-stop mi posty edytowac i kasowac,to moze by mozna bylo wytlumaczyc co mam w takim przypadku zrobic...(jak juz wspomnialem komputer nie byl kupowany w Polsce!)Czytalem regulamin,ale niestety nie mam mozliwosci pisania polskimi znakami,a copy/wklej nie sprawdza sie...

 

Z tego co mi wiadomo , Arend nie jest adminem , tylko moderatorem .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...