Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa precyzyjna...


Recommended Posts

Witam,

Zobaczylem ostatnio ze moja replika(m4) ma lufe precyzyjna 363mm 6.03mm Ultimate ASG...

Niestety pomylilem sie w zakupie,bo miala to byc mad bull...

No niestety,teraz juz za pozno...

 

Moje pytanie brzmi - czy ta lufa jest faktycznie tak beznadziejna?

Wpisujac w szukajke wyskakuja same mad bulle...

Lufa kosztowala mnie 120zl,wiec chyba az taka zla nie jest.

 

Czy zostawic ta lufe (jest zupelnie nowa,przebieg niecale 500 kulek),czy ja poprostu wywalic do kosza?

 

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Ja też mam problem ze zrozumieniem treści którą niesie za sobą post autora tematu, aczkolwiek sugeruję pozostawienie tej lufy MadBull dopóki dopóty się nie zepsuje, później jej utylizacja. Następnie kupno lufy Prometheus/KM-Head i radosne strzelanie headshotów.

Link to post
Share on other sites

Madbulle są loterią więc może się okazać, że Twoja lufa da lepsze/gorsze/podobne rezultaty. Nie zmienia to faktu, że skupienie w stosunku do stockowej lufy i tak powinno być lepsze. Zainwestuj w dobre kulki (np. G&G). A jeśli nie chcesz mieć tej lufy, to po prostu wyjmij ją z repliki i odsprzedaj. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem kupca za te 80-100 złotych, a lepsze to niż nic. Bo skoro lufa była montowana przy zakupie, to w pudełku powinni Ci dodać starą lufę, zgadza się?

 

A decydując się na inną lufę, na Twoim miejscu wziąłbym pod uwagę Guardera / Systemę jako wersję budżetową, lub Prometheus / KM-Head, jeśli puszczą Cię fundusze.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...