Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki najtańszy sprzęt?


Recommended Posts

Witam!

Jestem zupełnie zielony, i nigdy nie miałem styczności z ASG.Ale po oglądaniu na YT filmików i czytaniu o tym na necie strasznie mnie to zafascynowało ;D.

Mam do wydania na razie ok.50 zł.Mam zamiar kupić:

Glock od Cymy

[Google

I jak uzbieram jeszcze 70 zł to:

Maska

Czy to dobry wybór?Oczywiście to jest tymczasowe bo chce w przyszłości kupić jakiś elektryczny karabinek ;) .

PS:Czy konieczne jest kupienie tej maski, czy na razie przy tej replice się obejdzie?

 

 

Piotrek w Tanich Militariach nigdy nie sprzedawał Googli. Sądzę że nie powinieneś zajmować się airsoftem dopóki nie nauczysz się czytać.

Odrobina własnej inwencji powinna ci też pokazać że do ochrony oczu stosujemy tylko produkty ATESTOWANE.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

A i reszty tego "sprzętu" nie tykaj. Najtańszą w tej chwili konfiguracją do zabawy to okularki SPECS (12 pln plusP&P na aledrogo) i Cyma 030 (glock18c w cenie ~180 pln).

Niestety skończyły się czasy tanich i dobrych chińskich pompek ( no chyba że obiecana dostawa dojdzie do Tajwanguna).

Link to post
Share on other sites

Te okularki + wysyłka = 17 zł ;)

A jeden użytkownik forum zaproponował mi G36K sprężynowe z dwoma magazynkami za 50 zł.

Wiem jak ta broń wygląda, że tryb wystrzału tylko semi ale opłaca się?

PS:Model też(jak napisał)ma szynę RIS,

Edited by Nizax97
Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się bo na 90% rozleci Ci się to w rękach w pierwszym miesiącu .

Polecam znaleźć sprężynowego shotguna AGM albo jakiś jego odpowiednik . Widziałem je jeszcze na alledrogo a mają dużo lepszy zasięg od glocka cymy , który też w mojej opinii jest bardzo dobrą repliką ale nie na start i broń główną :]

Link to post
Share on other sites

Jeśli chłopak nie ma kasy na nic lepszego, niech lata chociaż z tą pompką, na pewno lepsze to niż sprężynowe klamki, także czekaj na dostawę shotgunów AGM, lub zajrzyj do działu odpowiedniego, na forum i tam szukaj innych odpowiedników tej pompki.

Link to post
Share on other sites

Chodzi po prostu na razie o to, żeby cena nie przekroczyła raczej 50 zł i żeby ta replika sie zaraz nie rozleciała :)

Bo z kolegami tak na razie kupujemy tanie, a potem coraz droższe.Bo jak wydamy kokosy na repliki, a nam sie ten "sport" nie spodoba?

Link to post
Share on other sites

Taki sprzęt może cie jedynie zniechęcić do dalszego Airsoftu.

Z kim będziesz się strzelał ? Sam ? Maska ci nie jest potrzebna jeżeli będziesz się strzelał replikami za 20zł. Ja ci radzę poczekać , będą święta niedługo ,jakieś groszę wpadną ,a za 200zł na komisie można dorwać CM 0.28 z którym w środowisku początkujących ze sprężynami będziesz rozchwytywany... :blink:

Jeżeli już lubisz wydawać takie pieniądze w błoto to jak chcesz możesz mi wysłać tą kasę (nr konta podam na PW ;D) , na tym samym wyjdziesz.

Zastanów się jeszcze nad tym zakupem...

Link to post
Share on other sites
Czyli shotgun w asg strzela 1 kulką naraz?

Ten który podałeś w linku strzela 1 kulką, i mogę Ci go polecic jako replikę na początek zabawy. Istnieją też modele shotgunów które strzelają 3 kulkami jednocześnie, ale kosztują ~130zł. W shotgunie z twojego linku po jakimś czasie odłamie się rurka pod lufą, ale to jest niegroźna usterka i łatwo ją naprawisz taśmą izolacyjną.

Link to post
Share on other sites

Ten który podałeś w linku strzela 1 kulką, i mogę Ci go polecic jako replikę na początek zabawy. Istnieją też modele shotgunów które strzelają 3 kulkami jednocześnie, ale kosztują ~130zł. W shotgunie z twojego linku po jakimś czasie odłamie się rurka pod lufą, ale to jest niegroźna usterka i łatwo ją naprawisz taśmą izolacyjną.

 

Mojego kumpla żyje dwa lata już chyba i nic takiego się nie stało, więc różnie bywa.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...