Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa prec KM-HEAD - czy tak powinna wyglądać od środka?


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. w listopadzie robiłem zamówienie z wgcshop przez madonion. dziś przyszła paczuszka m.inn. z precką.

Nie dość że miała to być długość 534mm to przysłali 460 , ale zauważyłem coś dziwnego w środku , nie wiedziałem czego mam się spodziewać (wygląd środka precki ) ponieważ jest pokryta teflonem.

Nie będę dużo gadał lecz pokażę co udało mi się uchwycić moim oczom i dla cyfrówki.

Dziś pujdzie e-mail do madonion, razem z linkiem do fotek które pokażę wam.

 

oto one:

 

http://imageshack.us/g/855/obraz001fw.jpg/

 

Jutro w dzień będę mugł głębiej zerknąć na wygląd precki od wewnątrz ponieważ wieczorem nic nie widać..

Link to post
Share on other sites

na początku jest taki,,metalowy,, kolor a dalej jakby jakiś białawy nalot..wzdłuż lufy są jakieś hmm paski?

Nie mów mi że nie widzisz tej różnicy i tych pasków na niektórych fotkach ... i czy to normalne....

Czy to białe to nie jest ten teflon , i miejscami te paski to jego brak?

Jutro dam więcej i bardziej w głąb lufy fotek.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Może trzeba wyczyścić? Czy to tez mieli zrobić w fabryce, specjalnie dla Ciebie? Promyki (nówki) zawsze jak sie je przeczyści to zostawiają syf na wyciorze.

 

Zgadza się... na początku nie chciało schodzić ale szorowania 2minutki i po robocie...

 

Temat do usunięcia...

Link to post
Share on other sites

Do mnie jak z HK przyszedł KmH to też się wystraszyłem, ponieważ w środku to nie przypominało luf, do jakich byłem przyzwyczajony. Na szczęście trochę popracowałem wyciorem i olejkiem silikonowym i lufa nabrała odpowiedniej gładzi. W szturmiaku chyba najlepsza lufa jaką mam. Promyki siedzą w pseudo sniperkach :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...