Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który AK 47 lepszy?


Recommended Posts

(choć pełnowymiarowy kałach też zły pod tym względem nie jest).

 

Zgodzić się z tym niestety nie mogę. "Wiosła" w budynkach są bardzo niewdzięczne do operowania. Najpierw kałach, potem ręka i dopiero wtedy widzisz cel. Albo ryzykujemy ostrzelanie broni, albo nosimy ją wylotem w ziemię, a to oznacza opóźnioną reakcję na widok celu. Do pełnowymiarowego kałacha (jak np. moja cm048, niby dłuższa niż repliki karabinu AK47, ale raptem o mniej niż 10 cm) trzeba mieć boczniaka.

 

Wybrałbym 028 ponieważ ma risy, jak pisano powyżej. Poza tym jest to karabin szturmowy i na początek powinien dać Ci więcej frajdy z biegania. Jeżeli jednak planujesz kolejne zakupy dosyć szybko, a omawiane repliki są tylko krótkotrwałym stanem przejściowym, to kup krótszego. Będzie później idealny na "ciasne zakamarki", zarówno z wymiaru, jak i z wartości fps.

 

Tak właściwie, to są to już tylko niuanse. Obie mają praktycznie to samo w środku, więc weź tę, która bardziej Ci się podoba i już.

Link to post
Share on other sites

Będzie później idealny na "ciasne zakamarki", zarówno z wymiaru, jak i z wartości fps.

 

Tak właściwie, to są to już tylko niuanse. Obie mają praktycznie to samo w środku, więc weź tę, która bardziej Ci się podoba i już.

 

Pitu pitu, ona ma tyle samo FPS, co CM.028/CM.031, bo to JEST to samo WEWNĄTRZ. I czy tego chcecie, czy nie - jest niebiesko-brokatowe. I czy tego chcecie, czy nie - nie wygląda to na nic innego prócz plastiku. Co więcej - w odpustowych pistoletach plastik jest przynajmniej czarny...

 

I nie mówię tego jako przeciwnik CM.028 - ona ma dobre bebeszki na początek. Ale mówienie, że jest wykonana na wysokim poziomie... Umówmy się - jeśli masz NAPRAWDĘ ograniczony budżet, to jest okay. Ale jeśli masz możliwość dozbierania - są lepsze repliki.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wziął cm 028a. Bardziej mnie się podoba xD. No i ma szyny ris, więc możesz jakąś rączkę zapodać czy kolimator. Takie moje skromne zdanie.

 

Ja bym wziął cm031 , bo wygląda jak kałach , choc ma abs-owe body .

 

ps. nie znam takiego utworu/hitu jak "rączka" i "kolimator" :blink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...