Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Niecofająca się dysza, podwójne strzały na single w M4 JG


Recommended Posts

Witajcie, mam problem z swoją M4 od JG. W środku nic nie zmieniane, jedynie silnik na czerwony Element, batka to li-po 7,4V 25C. Otóż, dość często zdarza się, że w trybie single replika strzela 2 razy. Nie o tyle rozchodzi się o dwie kulki, a o GB bo wyraźnie oddaje 2 strzały. Po zdjęciu komory HU widać, że dyszy zdarzy się nie cofnąć w trybie single. I to chyba z tego powodu coś wariuje, tylko pytanie teraz w czym jest problem, jakieś typy? Tak na odległość pewnie trudno postawić diagnozę, ale chciałbym się zorientować chociaż co może być nie tak i na jakie koszty naprawy się nastawić. Może mosfet z AB załatwiłby sprawę?

Edited by falloutpl
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że nie do końca precyzyjnie opisałem problem. Na full auto kulki wylatują z lufy aż miło, więc dysza musi chodzić poprawnie przód-tył. Jedynie na single pojawiają się czasami dwa strzały (2 "cykle" w gb), prawdopodobnie z tego powodu, że czasem tłok zostaje w losowym miejscu. Na full auto wiadoma sprawa, że tak może być i jest to normalne ale na single? To mnie zastanawia, bardziej mi to wygląda na problem z elektroniką repliki.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pierwszym właścicielem tej repliki w takiej konfiguracji, więc niestety nie wiem czy wystąpiło to po zmianie silnika. Ale postaram się dowiedzieć

 

Batka to Li-po 7,4V Tornado Power 25C, mosfetu nie ma i się właśnie zastanawiam - czy mosfet z aktywnym hamulcem pomógłby?

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...