Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

'Patrolowy pas taktyczny z szelkami' - Czy ktoś miał to 'coś' na sobie ?


Recommended Posts

Miałem, po jednym treningu sprzedałem kumplowi, który do tej pory z tym biega.

Da się przeżyć lecz cudów nie oczekuj.

Pas jak pas, tył nieparzysty (nie założysz normalnego buttpacka czy coś tylko udziwnienia nieparzyste).

kolejna kwestia to mało komórek molle (np. w porównaniu do BPT-5 Specopsa, który ma ich aż 22).

 

Podsumowując, można nosić, niedużo, za tą kasę nie wiem czy kupisz coś innego sensownego. Szału nie ma.

Link to post
Share on other sites

Kaspero, mam ten pas szelkami. Szelki są okrutnie beznadziejne, w miejscu gdzie się krzyżują są przyszyte na stałe pod bardzo dziwnym kątem i mają tendencję do "wywijania się". Cześć robocza pasa na której są naszyte taśmy molle ma długość 77cm, a więc jest dość krótki. Ja tego nie noszę, bo za krótkie. Moim zdaniem szkoda kasy. Lepiej dozbieraj i kup porządny belt-kit np http://allegro.pl/aries-outdoor-zestaw-pas-szelki-taniej-molle-cqb-i1999098209.html

Link to post
Share on other sites

Osobiscie to gorszego pasa nigdy nie widzialem..;/ trzymalem go pod aav i samego i poprostu ten pas mnie irytował tym czyms co w nim bylo taki sztywny nie wygodny tylko mnie krzyz po tym naparzal.... lepiej zrób jak ja sobie na mivo kupilem pas i szelki i jest to genialny zestaw:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...