Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bestmilitary.pl


Recommended Posts

Zamówiłem gogle ESS NVG 24 grudnia, dzisiaj mamy już 2 stycznia a gogli nadal nie ma, rozumiem że w tym okresie jest dużo dni wolnych no ale bez przesady... :maniak_zle:

 

Ja na swoje gogle czekałem chyba 8-10 dni. Fakt,zamówiłem niby kurierem i spodziewałem się,że będą po paru dniach,ale zdarza się. Jak do 14 dni nie otrzymasz to zadzwoń wtedy,a nie podnoś alarmu tak wcześnie. Dzwoniłeś chociaż do sklepu?

Link to post
Share on other sites

Kolego, najpierw wypada podjąć próbę kontaktu ze sprzedającym, zanim wystawisz negatywny komentarz. Jeżeli sklep wywiąże się z umowy, to mam nadzieję, żę będziesz równie skory poinformować o tym, jak o domniemanej wtopie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam, po dłuższej przerwie - zgadza się występowały opóźnienia w dostawie tak naprawdę aż do końca stycznia.

Informację o utrudnieniach wstawiłem na forum - jest widoczna trochę wyżej, oraz na głównej stronie sklepu.

Powód to przeniesienie magazynu no i 4 kontenery szpeju, później segregacja, układanie a pomiędzy przewożeniem wysyłanie paczek.

Mam nadzieję, że cena oraz jakość, nawet używanych gogli, wynagrodzi wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę.

pozdrawiam

Piotrek

bestmilitary

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Zupełnie NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Kupiłem niedawno gogle ESS NVG uzywane i musiałem odsyłać, bo jak same oprawki w porzadku to zarówno przezroczysta jak i przyciemniana szybka nie nadawły sie do użytku... W przezroczystej był całkowicie starty antifog co dawało efekt trwałego zaparowania gogli, po prostu zerowa widoczność W czarnej szybce pomimo wielu małych rysek najwieksza i to dośc znacząca znajdowała się idealnie na pozycji prawego oka co całkowicie zasłaniało widok.

 

Powtarzając: NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Poza tym na prośbę zrobienia zdjeć boku szybki (zobaczyć czy jest orginalnie oznakowana) bardzo niemile odparsknął że on takich zdjęć nie ma zamiaru robić a jak ktoś ma problemu z zaufaniem to jego problem.

Link to post
Share on other sites
Kupiłem niedawno gogle ESS NVG uzywane i musiałem odsyłać, bo jak same oprawki w porzadku to zarówno przezroczysta jak i przyciemniana szybka nie nadawły sie do użytku...

 

I to załatwia sprawę. Nie kupuje się używanych okularów i gogli. Nigdy. Dlaczego? Po prostu nie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zupełnie NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Kupiłem niedawno gogle ESS NVG uzywane i musiałem odsyłać, bo jak same oprawki w porzadku to zarówno przezroczysta jak i przyciemniana szybka nie nadawły sie do użytku... W przezroczystej był całkowicie starty antifog co dawało efekt trwałego zaparowania gogli, po prostu zerowa widoczność W czarnej szybce pomimo wielu małych rysek najwieksza i to dośc znacząca znajdowała się idealnie na pozycji prawego oka co całkowicie zasłaniało widok.

 

Powtarzając: NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Poza tym na prośbę zrobienia zdjeć boku szybki (zobaczyć czy jest orginalnie oznakowana) bardzo niemile odparsknął że on takich zdjęć nie ma zamiaru robić a jak ktoś ma problemu z zaufaniem to jego problem.

Zupełnie NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Kupiłem niedawno gogle ESS NVG uzywane i musiałem odsyłać, bo jak same oprawki w porzadku to zarówno przezroczysta jak i przyciemniana szybka nie nadawły sie do użytku... W przezroczystej był całkowicie starty antifog co dawało efekt trwałego zaparowania gogli, po prostu zerowa widoczność W czarnej szybce pomimo wielu małych rysek najwieksza i to dośc znacząca znajdowała się idealnie na pozycji prawego oka co całkowicie zasłaniało widok.

 

Powtarzając: NIE POLECAM sklepu bestmilitary.pl. Poza tym na prośbę zrobienia zdjeć boku szybki (zobaczyć czy jest orginalnie oznakowana) bardzo niemile odparsknął że on takich zdjęć nie ma zamiaru robić a jak ktoś ma problemu z zaufaniem to jego problem.

 

Bardzo zabawna sprawa - Kolega przed zakupem dzwonił w sprawie gogli, w zasadzie w sprawie zdjęć, ponieważ bał się podróbek (czy ktoś z was kiedykolwiek widział podróbki - ja przerzucam setki sztuk i nigdy nie widzałem ;-) Historia podobna do Yeti - wszyscy słyszeli a nikt nie widział he he he)

Otrzymałem zarzut, uwaga jeszcze przed zakupem, że są negatywne opinie na forum co do jakość gogli z bestmilitary na forum...?! Pytam gdzie? Przejrzałem wszytsko od A do Z - same pozytywne opinie co do jakości, no czasem schodzi nam trochę z wysyłką ;-)

Na koniec zaproponowałem, z racji "obaw" kupującego gogle nowe, ale nie chciał kupić ;-)

Jak dla mnie to sprawa trąci myszką.... i nieuczciwym zagraniem.

pozdrawiam

Piotr Jabłoński

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wszystko tip-top. Zamówiłem na stronie sklepu 2 x gogle Revision Locust (nowe) i wycior do AK. Zamówienia dokonałem 3 czerwca przed południem. Paczkę otrzymałem 5 czerwca o godzinie 13:00. W pełni profesjonalna obsługa, usługa i towar. POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...