Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 (ver. AP-47BK)


Recommended Posts

Jako że jest to mój pierwszy post, chciałbym powitać wszystkich forumowiczów i życzyć im wesołych świąt. A teraz do rzeczy : postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z airsoftem i znalazłem niedawno taką oto replikę :

 

http://www.comando.pl/ak-47-ver-ap-47bk-aeg-kal-6mm,id126.html

 

Co o niej sądzicie ? Jak się ma do podobnych kałaszy w swojej cenie, jak np. CM.028 ? Opłaca się ją kupować, czy inwestować w coś innego ?

Link to post
Share on other sites

Firma:Wg. mnie Krzak, niezależnie od jakości noży, jakie produkują

gwarancja i reklamacje:sklep nieznany, coś będzie nie tak i jestem w ciemnej... A że nie znam kompatybilności cześć innych firm z tym "master cutlery", to bardzo bym odradzał

cena: wywalona w kosmos za takiego producenta, spokojnie kupisz chińską replikę na polecanym sklepie

GB: ?? v2, v3? ABS? metal?

silnik: ?

 

Abstrahując od tego, co się komu podoba, niczego o tej replice nie wiesz. Kupujesz kota w worku, mocno za niego przepłacając.

,

Link to post
Share on other sites

Zatem zmieniałyby się argumenty, ale efekt ten sam. Nie bierz tego, szkoda kasy.

 

Jeżeli chcesz kupić kałacha poniżej 1000 zł, to bierz RK, albo wysoką Cymę (polecam 048). Zwróć też uwagę na koszty ochrony oczu i sklep, w którym chcesz tę replikę kupić. Pytanie jeszcze jest takie, czy koniecznie kałach?

Link to post
Share on other sites

Też potwierdzę, Kałachy od M-techa to rebrandowane JG. Master Cutlery nie jest firmą krzakiem, tylko bardzo poważnym dystrybutorem rozmaitej chińszczyzny różnej jakości (od miernej po doskonałą).

 

Jakościowo replika całkiem niezła, cenowo niekoniecznie, bo w przeciwieństwie do niektórych stanów w USA można kupić JG od JG, a nie od pośrednika, który bierze za to kasę :)

 

W tej cenie bierz RK Boyi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...