Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problme z wyborem repliki


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co z tego że body jest ze znalu? Ja bym wziął bez ebb i tak to gówno odłączysz po pewnym czasie.

Prawda.

Zużywa baterie

Znaczy się, że niby jak? Silnik jest osobny do tego? Bo przy dobrej bacie różnica czy wystrzelisz 2259 czy 2229 kulek jest znikoma, czyli nieodczuwalna. :icon_biggrin:

i o ile mnie nie myli moja intuicja to jakaś część będzie niestandardowa ale tego nie wiem na pewno, tylko zakładam.

Są najczęściej przy EBB dwie bardzo "niestandardowe" rzeczy: tłok i obudowa GB. Obie różnią się takimi prostokątnymi wycięciami, jak chcesz i będziesz się lepiej czuł, to sobie możesz też takie zrobić w dowolnym innym.

 

Ech człowiek się na tym forum uczy przez cały czas przebywania.

Jeszcze do założyciela

Straszne z was buraki...

Mam nadzieję Cię spotkać kolego przy jakiejś okazji, wtedy sobie porozmawiamy na ten temat.

A poza tym przed chwilą kupiłem na Specshopie G&G GR14 Veteran i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony.

Niesamowity jesteś, bez trzymania w ręku wiesz, że jesteś baaardzo zadowolony. A wiesz, że to nie sprężyna? Podobno nie chciałeś elektryka.

Nie kupie sobie elektryka, gdyż zupełnie mnie to nie interesuje.

No popatrz, z już myślałem, że mam rozdwojenie jaźni... A jednak nie mam...

i co do M14 - snajperką toto raczej nie jest, jeżeli już służyło co najwyżej jako karabin wyborowy i było standardowym karabinem piechoty. Więc:

Po prostu nie chcę bawić się karabinem szturmowym, zupełnie mnie to nie interesuje

Znowu rozdwojenie jaźni...

Moje gratulacje.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Dzięki. :icon_biggrin: Ale tak poza tym to poszedłem za radą kolegów z forum i postanowiłem się zadowolić, tak to nazwijmy: "elektrycznym karabinem parasnajperskim". A zresztą nie ma tu mowy o żadnym rozdwojeniu jaźni. Wraz z postępem tematu moje zdanie i stosunek do elektryków czy to sprężynówek poprostu uległ zmianie. :happy:

Edited by dominibagpl
Link to post
Share on other sites

Do założyciela tematu.

 

Szczęściem wielkim jest iż zabalowałem kilka dni po Sylwestrze i nie dostrzegłem tego kwiatka wcześniej...

 

Co nie zmienia faktu iż:

 

- Polecam ten wątek: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/

 

- Zanim znowu coś napiszesz na forum Karabinów Wyborowych przeczytaj to: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/39761-zasady-obowiazujace-na-tym-forum/

 

Szczególnie podpunkt o doświadczeniu...

 

P.S. Dzięki LogaN!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...