Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z wyborem repliki


Recommended Posts

Chcę sobie kupić nową replikę. poszukałem trochę w internecie kilka interesujących replik do ceny 950zł. oto one

 

AGM.056B

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/agm-056b.html

 

cm.048

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-048-cm.html

 

PJ 25 CARBINE

taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj-25-carbine.html

 

DSA SA58 S

www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152195139-Replika-karabinu-DSA-SA58-S.html

 

PJ16A3 [P&J ]

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj16a3-p-j.html

 

RK-05 - FULL METAL [bOYI]

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-05-full-metal-boyi.html

 

SC-01 - DARK EARTH [bOYI]

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sc-01-dark-earth-boyi.html

 

SR36 E2 [sRC] GEN.III

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr36-e2-src-gen-iii.html

 

SR36 MG [sRC] GEN.III

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr36-mg-src-gen-iii.html

 

SR4A1 CARBINE [sRC] GEN.III

www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr4a1-carbine-src-gen-iii.html

 

Chciałbym zapytać się którą z nich najbardziej opłaca się kupić?

Link to post
Share on other sites

najbardziej zależy mi na zasięgu, szybkostrzelności i możliwości tuningu, ale także żeby była w miare dobrze wykonana. a co do czytania forum to przeczytałem sporo artykułów o tych replikach , ale często zdania były podzielone i ciężko było sobie wyrobić jednoznaczną opinie.

Link to post
Share on other sites

W stocku w chińskich rpelikach zasięg jest "sprzężony" z fpsami. Szybkostrzelność z użytą baterią. Więc wybierz co chcesz. A zdania raczej rzadko są podzielone, chyba, że dla Ciebie głos kogoś z doświadczeniem jest równoważny z głosem zarejestrowanego miesiąc temu dzieciaka, który w życiu widział jedną replikę, i to przez szybkę w sklepie.

 

Kup M4 KWA (jeśli chcesz taniego tuningu) lub RK boyi (jeśli zależy Ci na bardzo dobrym wykonaniu zewnętrznym), ewentualnie Cymę 0.48 (trochę tańszy tuning niż Boyi, więcej FPS w stocku, słabo z porównaniu z RK z zewnątrz).

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Z tych modeli, które podałeś w przedziale cenowym 550-950zł nie opłaca się kupować żadnego tak na dobrą sprawę. Jedyne co mogę Ci polecić w stosunku cena do jakości, osiągów i wykonania to RK BOYI. Reszta jest za droga o jakieś 300-400zł i nie warta uwagi może po za cymą 048 jeszcze. Firmę SRC odradzam 2 repliki i 2 rozczarowania. Ten AGM za 955 zł to już brak słów...

 

Jeśli mogę doradzić coś w tej cenie to naprawdę polecam tą replikę:

 

http://redberet.pl/p/38/1152190944/ics-sig-sauer-sg-551-swat-ics-51--sig-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

 

Cena w granicach a karabin jest naprawdę porządny i na tym sklepie najtaniej bo niedawno sam szukałem.

Jeszcze lepszy jest nowy ares i seria g36 ale już wykupione.

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites

a ten sig to gdzieś tak ma jaki zasięg?

 

jak "stond do tamtond".

 

Mój syn korzysta z SIG'a ICS'a - kupiony 2 lata temu - na springu m130 ma stałe 470 fps. Jedyne co w nim przez dwa lata wymieniałem to styki. Teraz po zamontowaniu MOS'a i o stykach zapomniałem. SIG przemielił grubo ponad 50k kulek. Replika nie do zarżnięcia. Z preclufą na gumce systemy skupienie i zasięg rewelacyjny.

 

http://madonion.eu/Seria_SIG_c135.html

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...