Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chest rig dla posiadacza MP5??


Recommended Posts

Moje pytanko może naiwne ale po długich i bez owocnych poszukiwaniach na googlach zwracam się do was...Moze ktoś ma albo wie gdzie szukać fotek chestrigow z ładownicami dla MP5?

Wydawało by się ze banalny problem a jednak nie dokońca... :cry:

Prosił bym o jakieś adresiki albo cós... :twisted: 8)

Link to post
Share on other sites

ciezko znalezc, bo koncepcja chestrigow i uzywania mp5 jest jakby malo spojna :)

 

mp5 - pistolet maszynowy - bron szturmowa - na malych dystansach, w szybkich akcjach. W takiej sytuacji nie trzeba nosic chesta, ktorego niezaprzeczalna funkcja jest mozliwosc przenoszenia wiekszej ilosci - magazynkow/amunicji/wyposazenia - niz w kamizelkach szturmowych

 

jednak, jeslibys sie uparl to mozna zestawic STRIKE z ladownicami do magazynkow MP5

 

37CL29ALL_1.jpg

Link to post
Share on other sites

to najwyrazniej miales pecha z miwo, ja z nimi juz teraz regularnie korespodnuje i za kazdym razem odpowiadaja bardzo szybko, a przede wszystkim milo... a co do chesta to niby rzeczywiscie mp5 nie jest stworzone do walk dlugodystansowych (dziwnie to brzmi) to jedna chest jest dosyc przydatny np. w CQB (wszystko z przodu)...

Link to post
Share on other sites
) to jedna chest jest dosyc przydatny np. w CQB (wszystko z przodu)...

 

a w czym to pomaga?

 

nie chce sie rozwodzic, ale wydaje mi sie, ze w CQB najbardziej liczy sie, aby moc skorzystac z oporzadzenia - najszybciej, po najmniejszej linni oporu - np. wyjac magazynek, latarke itd :) zreszta o umieszczeniu ladownic bylo juz obszernie - wiec nie ma co schodzic z tematu ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...