Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Posiadam Colta Kimer'a od ARMY. Używam go głównie w budynkach, a że ma on szynę RIS, doszedłem do wniosku że przydałaby się jakaś latarka. Budżety mam jednak ograniczone i staram się zmieścić w 100zł. Znalazłem dwie 'lampki', które spełniają moje oczekiwania: http://gunfire.pl/product-pol-1152193181-Latarka-taktyczna-XENON.html oraz http://gunfire.pl/product-pol-1152196389-Latarka-wielofunkcyjna-3W-LED.html. Jednak pojawił się problem. Producent mojego boczniaka, niezbyt zadbał o to, aby na szynie dało radę cokolwiek zamontować - jest ona po prostu za gruba (na szerokość dobra), co powoduje że nie można wsunąć na nią akcesorii z montażem tego typu. Co więc należy zrobić aby dało radę latarkę zamontować? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to dobry pomysł żeby piłować metalowy korpus (jest bardzo solidny, twardszy niż w niektórych AEG-ach) może wyjść nierówno , a poza tym zedrę farbę. Już prędzej mógłbym spiłować montaż na latarce (jest ABSowy - łatwiej piłować i nie zedrę farby), ale i tak jest ryzyko że nierówno wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Cóż wybieram opcję c) - jak w pierwszym poście napisałem, latarki jeszcze nie kupiłem. Ale problem się rozwiązał. Posiadam jeszcze starą szynę ze sprzedanego M4 o szerokości dokładnie 20mm, a większość moich akcesorii ma montaż właśnie na taką szynę. Jak je kupowałem było napisane że na 22mm. RIS w gaziaku jest więc dobry tylko te akcesoria jakieś zwalone i to wprowadziło mnie w błąd. Dzięki wszystkim za pomoc. Swoją drogą dlaczego w tych montażach są takie rozbieżności, że piszą że pasują na 22 a szerokość mają najwyżej 20.5?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...