Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń boczna.


Recommended Posts

Spring na boczną to ta ludzka głupota z Twojego podpisu. :P Każda gazówka/elektryk będzie lepsza od springa. Nie mówiąc o tym, że jak się uprzesz, to i na główną, gdy Ci karabin zdechnie, gazowy pistolet się nada, a sprężynkę można co najwyżej w kaburze nosić.

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Lesiem. Nie wiem czy o to chodzi http://gunfire.pl/product-pol-1133730160-Pistolet-M92.html , ale mam ten pistolet. Kupiłem po przecenie jako typowy wypełniacz kabury. Strzelać, strzela, do 10m jesteś w stanie trafić kogoś lobem, powyżej jest to niemal niewykonalne. Rozebrałem go i okazało się, że Hopka to to nie ma (chociaż gunfire mówi co innego), jest tylko guma trzymająca kulki coby nie wyleciały przez lufę. Może jako broń ostatniego ratunku to by się zdało żeby kampić w budynku na drzwi z 3m, ale równie dobrze możesz klepnąć kogoś w ramię jak przez owe drzwi będzie przechodził. Tak więc, na broń główną się stanowczo nie nadaje, na boczną zasadniczo też nie, można postawić na półce/pomiętolić przeglądając forum (chociaż i do miętolenia nie jest najlepsze, bo plastik). Za taką cenę stanowczo odradzam, za 40 pln można by się w ostateczności zastanowić.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Temat poruszany wielokrotnie. Dane dostępne na Forum. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...