Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która kamizelka jest lepsza? FLC II czy RACK?



Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Widze, że jednak ciągnie cię w stronę G&P. Z tego co kiedyś wyczytałem w sieci wynika: wykonane z cordury, inne materiały dobre, jakość szycia nieco gorsza od Guardera. Widziałem jednak kilka produktów Guardera i jeżeli jest to na prawde "nieco" to do softu starcza. Jednakże analizując zdjęcia coś wi nie gra w kolorach kamuflażu stosowanego przez G&P (brąz) http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=218 i to nie tylko na ich stronie ale i na WGC. Zaś układ plam coś mi taki ERDLopodobny się wydaje... Z tego powodu swoj wybór zawęziłbym do wyrobów Guardera. Jest to jednak moje subiektywne odczucie (no i sam nie używam woodlanda).

 

Co do samej kamizelki to FLCII jest fuj, a RACK jest cacy. Dlaczego? Bo lubie chesty :) Drugim argumentem jest zestaw ładownic w standardzie. Te w RACK są o wiele bardziej użyteczne. Za Buttpackami (FLC) nie przepadam, uznaje je za zło konieczne jeżeli się nie ma plecaka przy długich scenariuszach. IMHO lepiej wziąść lepszy zestaw ładownic i kupić sobie oliwkowy plecak za kilkadziesiąt złotych. Jest ich obecnie całkiem sporo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...