Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam problem, po pewnym czasie mój g18 przestał strzelać. Nie do końca wiem co się stało ale selekcjoner ognia jest teraz w dziwnym położeniu jakby odstawał od korpusu, i dziwnie chodzi. Dopiero po mocniejszym dociśnięciu widzę jak pracuje prawidło. Ale oddać mogę tylko 1 strzał potem znowu selekcjoner odskakuje i żeby znowu wystrzelił muszę od ciągnąć go i ustawić selekcjoner na pozycji Fire, i tak w kółko. Proszę o pomoc was koledzy ewentualnie jaka cześć muszę kupić.

Edited by Seba6000
Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie wypadł Ci taki pin który trzyma selektor, popatrz na tylnią część zamka czy masz dziurę, jeżeli tak to trzeba kombinować z zamiennikiem w postaci kawałka pręcika/ gwoździa. Pod szczerbinką masz śrubkę imbusową żeby zablokować ten pin w miejscu.

Link to post
Share on other sites

Powinien sam wskoczyć do środka jeżeli ustawisz skrzydełko selektora na środku pomiędzy skrajnymi połozeniami. Zresztą samo poprawne położenie najlepiej zaobserwować na module wyjętym z zamka. (niestety nie mam na składzie 18tki żeby sfotografować i pokazać co i jak a słownie nie bardzo potrafię wytłumaczyć).

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Posiadam 26c ten sam system pierwszy raz wypadł mi pin przy chronowaniu w nowej replice xD odesłałem na gwarancji naprawili za pół roku znowu problem z selektorem wypadł pin na szczęście znalazłem w polsce i kupiłem. Pin ten jest dokręcany śrubą jeśli dobrze się przykręci nie powinien wypaść. Kulkę też zgubiłem na allego można kupić taką kulkę za śmieszne pieniądze nie pamiętam średnicy ale mogę zmierzyć bo mam z 5 kulek na zapas.

ps. pin był kiedyś w asgshop niestety mój został gdzieś w lesie jeśli jeszcze masz swój pin to gdzieś na zamku jest śruba dociskowa ale nie pamiętam czy nie trzeba czasem zamka rozebrać w drobny mak.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...