Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Znając polskie warunki chciałbym się upewnić jaki rozmiar polaru pasuje do kurtki ubrania ochronnego rozmiar 96/184/90, to będzie XL czy XXL ?

Pytanie drugie, które polarki są nowsze, te całkowicie czarne czy z wstawkami w wz93? Wiem, że podpinanie to przeżytek bo zostaje nieizolowany przód, ale czasem to fajna sprawa.

 

Z góry dzięki : )

Link to post
Share on other sites

Ja mam gorkę o wymiarach 104/184/98 i używam polarku XL. Więc myślę, że i w tym przypadku będzie dobry XL, bo wymiarami od siebie nie odbiegamy, aż tak dużo :P

 

Gore-tex mam od KAMY, zaś polarek od jakiejś innej firmy i doskonale się zgrywają. Z drugiej zaś strony, co firma to inna wymiarówka - według ich uznania :icon_razz2:

 

Które są nowsze? A tak czasem one nie były produkowane w tym samym czasie? :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

U mnie chłopaki używają i gorek i polarów w różnych rozmiarach i nie narzekają, nie mają problemów z przypinaniem.

 

Wiem, że są różne wzory tych polarów, jedna mają więcej kieszeni, inne tylko dwie. Jedne polary mają kieszenie poziome, drugie ukośne. Ostatnio widziałem, polary które niedawno wyszły i mają kieszeń pionową na klatce i drugą pionową na lewym rękawie. Wyglądają nawet fajnie.

 

Czarne polary to chyba używają w wojskach pancernych (przeważnie). O zielonych nigdy nie słyszałem xD

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Mati13k

Hel - grzeje? Grzeje. Wygląda jak polar? Wygląda. Ale nie jest to polar, bo nie oddycha i przy odzieży termoaktywnej śmierdzę jak skunks, a czuję się jeszcze gorzej. Jak się porządnie spocę i rozepnę to to na mrozie, to pewnie będzie mi klatka piersiowa parować. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...