Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar kontra scar...


Recommended Posts

Witam.

Mam mały problem/dylemat.

Ale do konkretów. Postanowiłem kupić replikę scara. Niestety mój budżet wynosi 800zł dlatego nie mogę sobie pozowlić na vfc. W tym przedziale został mi boyi oraz agm. I tu pojawia się problem. Zastanawiam się co lepiej wybrać? Kupić nowego sc01 i na starcie wymienić prowadnicę na łoźyskowaną,łoźyska na kulkowe,i nową gumkę hop up na guardera czarnego. Albo kupić 1,5 rocznego agm w bdb stanie(tak twierdzi sprzedający) który ma załoźone juź łoźyska kulkowe,prowadnice. Dokupiľ bym nową gumke,precke,i komorę hop up metalową(sprzedający twierdzi że pasuje od m4). Co według Was jest lepszym wyjściem? W gre wchodzi równieź scar h boyi ale w jego wypadku modyfikacje ograniczą się do wymiany gumki.

Proszę o rady,i chce zostać przy scar'ze inne repliki nie wchodzą w gre. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

BOYI to... No nie jest to najlepsza replika jaką widziałem i miałem przyjemność współpracować na stole serwisowym. Ba, nawet nawet bym powiedział, że klasyfikuje się w mojej "grupie śmierci" gdzie jest SCAR VFC, M14 KART'a i parę innych replik. AGM nie widziałem, czytałem o nim dobre opinie i widziałem kilka egzemplarzy...

Link to post
Share on other sites

No to mnie trochę ostudziłeś Lesio.

Paulina robiła z niego zabawkę do cqb,ale jakby wstawić łożyskowaną prowadnicę,łożyska kulkowe,precke,nową gumkę i sp120 to chyba będzie lepiej strzelał niż cymka. Chyba że się mylę.

No nic. Muszę jeszcze się poważnie zastanowić nad wyborem.

Link to post
Share on other sites

Miałem styczność z boyiakiem iiiii wygląd jest jeszcze ok. Osiągi tak jak kolega powiedział coś pokroju cm 0.28. W moim egzemplarzu dosyć szybko wystąpił problem połamanego zatrzasku kolby (jest wykonany z plastiku) po za tym z czasem zaczął się zacinać z nie wiadomych przyczyn i na tym skończyła się moja przygoda ze scarem.

 

  

Edited by getta
Link to post
Share on other sites

Dzięki forum oraz waszym wypowiedziom decyzja zapadła. Jutro wybieram się do Krakmanów zakupić SC-02 Boyi czyli Scar Heavy. Na wstępie wymienię tylko gumkę na czarnego guardera ale myślę że w nie dalekiej przyszłości wymienię lufę na preckę i postaram się dopasować komorę hop up od M4 CA. W temacie o Scar`ze H zrobię małą recenzje i opiszę swoje wrażenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...