Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Elektryczna Replika G36C


Recommended Posts

Witajcie!

Mam problem, a dokładnie. . . chciałbym zacząć "uprawiać" ASG ; ) i mam zamiar kupić: http://www.gunsport.pl/product-pol-436-Elektryczna-Replika-G36C.html i potem kamizelkę, i takie inne dodatki. Mam limit na broń do 200zł czy Ten karabin będzie odpowiedni na początek>?< Możecie jakby co mi doradzić ?

P.S Jest kilka tematów na temat tej broni, ale chciałbym "jeszcze raz to usłyszeć"

Link to post
Share on other sites

Kijem przez rzekę nie tykaj tego czegoś. Poszukaj na alledrogo/komisie shotguna mossberg od AGM, będzie 5 razy lepszy pod każdym względem. To jest chyba najlepsze co możesz zrobić do 200 pln, a i zaoszczędzisz przy tym na dobre okulary. Z resztą takich tematów na forum jest pierdzyliard, wysil się trochę i poczytaj.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli naprawdę mocno chcesz G36 to jedyna naprawdę dobra opcja to G36 od JG.To co podałeś w linku to chiński szajs z plastikowym gearboxem z zasięgiem na poziomie Glocka Cymy (max. 25 metrów)

 

 

P.S W2o był szybszy.

Edited by Jankus
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panie autorze temaciku. Ja również poleciłbym shotguna od AGM. Jej wykonanie i kultura pracy [osiągi i sprawność] będzie dużo bardziej opłacalna, niż wydawanie na powiedzmy sobie szczerze "gówno", bo to niestety takie jest. Szkoda pieniążków na te G36, kupując shotguna będzie na replikę i na jakieś kuleczki o.25g [bo takie najlepiej latają na nim - przetestowałem] oraz starczy na ochronę oczu [najważniejsza rzecz w tym sporcie, WAŻNIEJSZE niż replika]. hmm.. z mojej strony to tyle i ogólnie posłuchaj tutaj ludzi, bo naprawdę źle na tym nie wyjdziesz. Widzę, że jesteś nowy to znając życie napaliłeś się na to, że jest to AEG i poza tym dosyć wizualnie fajnie wygląda oraz głównie jego cena - jest to mylna teoria i mija się z faktem jakości owej repliki - też tak miałem, ale po kilku latach już siedzenie w tym sporcie odradzam takiego nastawienia.

 

P.S Propozycja W2o - będzie najlepszym wyjściem dla Ciebie. :)

 

Pozdro.. :)

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...