Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36K jaka firma?


Recommended Posts

Witam mam dość nietypowy problem, mianowicie dostałem od kolegi G36K i chciałbym się dowiedzieć jakiej ona jest firmy...

Jest to pewnie jakaś tańsza mam nadzieje, że obejdzie się bez zdjęć tzn.nie chce żebyście zgadywali..tylko może napisali mi jakieś charakterystyczne cechy konkretnych firm...Wiem że na początku był tam akumulator: Shuang Ba 8,4V 1100mAh a na silniczku była naklejka z firmy: Chaoli micro-motor + ma plombe na GB z krakmana...

Po przejrzenie zdjęć g36 na forum wygląda podobnie jak tak (bez kolimatora..):

dsc01813ii.jpg

Edited by samsyngu
Link to post
Share on other sites

Foto jak co nie moje tylko identycznej...

Wiem że to nie dział na to natomiast nie chce tylko po to zakładać nowego tematu kolega chce mi sprzedać nowa sprężyne JG M110 za kilka złoty warto do tej giety? I jaką gumke HU kupić?:)

A dziękuje za pomoc...

Edited by samsyngu
Link to post
Share on other sites

Foto jak co nie moje tylko identycznej...

 

O tym, że to JG świadczy nie zdjęcie, tylko plomba krakmana, napis na silniku i niebieska bateria nimh na ogniwach mini z małą tamyią.

 

Wiem że to nie dział na to natomiast nie chce tylko po to zakładać nowego tematu kolega chce mi sprzedać nowa sprężyne JG M110 za kilka złoty warto do tej giety? I jaką gumke HU kupić?:)

A dziękuje za pomoc...

 

Albo mi się zdaje, albo m110 to już w stocku jest...

 

Gumeczka zielona G&G, systemka energy, albo Guarderek biały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...