Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ŚrUby do G36C (TM) - pomocy!


Recommended Posts

Jestem szczęśliwym posiadaczem G36C , jednak podczas eksploatacji straciłem śróbkę stabilizującą silnik na spodzie chwytu. Niby nic - giwera strzela jak strzelała, ale poważnie obawiam się, że może to być przyczyną problemów w przyszłości. Napiszcie proszę gdzie zdobyć taką śróbę, ewentualnie jak zabezpieczyć sinik... Brakuje mi też śróbki mocującej szynę ris - gdzie je dostać? Pomóżcie dobrzy ludzie!

Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Bez przesady, z tym problemem możesz spokojnie poradzić sobie s.a.m :]

Pierwszy lepsz sklep metalowy, pójdź z gunem i dopasuj średnicę, a długość wybierz taką, jaką uważasz że będzie wystarczjąca żeby złapać element dociskany ale nie za duża żeby gdzieśtam wystawać etc.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Cześć

 

Pierwszy lepsz sklep metalowy, pójdź z gunem...

a co bys zrobil na miejscu sprzedawcy gdyby wszedl gosciu z karabinkiem i poprosil o srubke? ja najpierw bym sie zesr..l ze strachu, nacisnal guzik alarmu, potem bym stwierdzil ze swir jakis, i staral sie byc grzeczny i poprosic zeby tym za bardzo nie machal :wink:

Link to post
Share on other sites

dramatyzujesz cube... :wink:

zawsze przecież można ostrzec sprzedawce:

teraz prosze sie nie przestraszyć bo tak na prawde to nei jest broń palna...

 

 

a tak serio to zawsze można użyć genialnego narzędzia zwanego suwmiarką żeby wymierzyć jaka powinna być ta srubka :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wymiary i typ srubek powinny byc podane chyba w rysunku rozbicia na czesci dostepnym w manualu uzytkownika...

 

Tak przy okazji, to czy moze widzieliscie gdzies w sieci manual SERWISOWY do G36??? Bo na airsoftplayers nie ma akurat instrukcji do tego modelu...

Link to post
Share on other sites
Wymiary i typ srubek powinny byc podane chyba w rysunku rozbicia na czesci dostepnym w manualu uzytkownika...

 

Tak przy okazji, to czy moze widzieliscie gdzies w sieci manual SERWISOWY do G36??? Bo na airsoftplayers nie ma akurat instrukcji do tego modelu...

 

a) srubka z szyn to "5" sprawdzilem bo sam zgubiłem a pózniej kupiłem, nalezy takze pamietac o tym ze ta przednia srubka jest znacznie dluzsza od pozostalych i ze koniecznie musi byc n imbus lub srubokret bo inaczej sie jej nie wkreci.

 

B) ciezko z manualem sam szukalem dlugo... jednak rozmiar srubki dociskajacej bedzie zapewne identyczny jak w innych modelach (to tylko moje niepoparte doswiadczeniem rozwazanie)

Link to post
Share on other sites

Mnie w G36c też ta śróbka odpadła po około 2 miesiacach. Nie zastąpiłem jej niczym, a wkrótce karabin sprzedałem. Z użytkowniekiem nadal mam kontakt i czasami nawet widzę swą zabawkę. Nadal bez problemu, wiec chyba brak tej śróbki (przynajmniej w G36) niezbyt przeszkadza, póki silnika nie wyciągamy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Smieszne, ale prawdziwe. Dzis na wszelki wypadek sprawdzilem ta srubke w raczce mojego G36. Glowe bym dal, ze jest przykrecona na fest. Oczywiscie - byla zupelnie luzna! :D Dobrze, ze jeszcze nie wypadla. Na razie dokrecilem, alel pewnie trzeba bedzie maznac jakims locktitem...

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...