Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Albo! Sprosić dupeczki do Nas :icon_biggrin: O tak! to jest myśl :cool:

 

Choć te 30km za mną nie przemawia, a jakby nie patrzeć to w klubie stracimy więcej kasy. 1 browar w klubie = 3 browarki na poligonie. Ten argument przemawia za pozostaniem na miejscu. Aczkolwiek, jest i drugi argument przemawiający za pojechaniem - dupencje!

Ni i trzeba targać jeszcze dodatkowy szpej na balety*

 

Szpej na balety - normalnie ciuchy, czyli adidady, koszuka, spodnie, no i jakieś perfum, co by nie walić jak rumun z targowiska :happy:

Link to post
Share on other sites
Szpej na balety - normalnie ciuchy

Chciałeś powiedzieć raczej nienormalne ?

 

(Na tygodniową wycieczkę krajoznawczo- integracyjną nie jedziemy!).

A ostatni raz u chłopaków pewnie nie będziemy. Jak będzie miło, to pewnie będzie można jeszcze nie raz powtórkę zrobić. Albo nawet ugadać się jakoś latem na zwiedzanie 3city + jakiś ciekawy melanżyk. Mnie nigdy tam nie było, a chętnie bym się kopnął. Ale to już inna bajka...

Link to post
Share on other sites

Nam też bardziej pasuje przesunięcie terminu w przód. Czyli 1, 2, 3 czerwiec. Wczoraj dostaliśmy bowiem zaproszenie na Dzień Dziecka w Gdyni, który odbywa się akurat 26 maja.

 

Edit: Można jeszcze ewentualnie pojechać na Dzień Dziecka całym składem na kilka godzin lansu i potem wrócić na "poligon" :icon_razz2:

Edited by Sab93
Link to post
Share on other sites

Chłopaki, zróbcie kiedyś zrzutę chociaż na jedną RF10 ; )

 

/*wrzuciłem temat SITRIP by było jakiekolwiek minimalne pojęcie w temacie, niedługo materiałów będzie więcej. Niech to będzie coś więcej niż cholerna wojna na cholerne plastikowe kuleczki */

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

W GOODzie są dwie, jedną mam ja drugą Krzysiek ; ) I będzie więcej fajerwerków w najbliższym czasie ; ) Chcesz ogólny zarys czy foty jak to działa?

 

EDYTA:

p2100281.th.jpg p2100282.th.jpg p2100283.th.jpg

 

Pokrowiec zrobiony na zamówienie przez Praszkę, pod cenzurą mam nazwisko na radiu ; )

 

Radio i skrzynka do akumulatora z allegro od użytkownika DW_RADIO

http://allegro.pl/rf10-skrzynka-akumulatora-akumulator-i2095535535.html aku do RF10

 

chwilowo gość nie ma ich na stanie, ale na allegro pojawiają się u niego często. Chwilowo ma starszą VXW100 http://allegro.pl/radiostacja-typ-vxw100-i2096039142.html ale co RF to RF ;D

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

powiem szczerze, podjechałbym z wami i z moja ekipą, jednak mamy tak chujową (innego słowa nie dalo się tu użyć) organizację, że my nie możemy na trening się zebrać, może jeśli by się udało to, bym pojechał z wami, zależy ogólnie od sesji i tego, jak będą wyglądać moje fundusze, dobrze by było, jakby moi ruszyli dupę i też postarali się podjechać, jednak z nimi jest ciężko co do wszystkiego, dużo gadają mało robią

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra Neptuny.

 

Trzeba by ustalić już ewentualny termin. Rejczel odpowiada Nam właśnie ten 25-27 Maj. Tydzień wcześniej, probabli część najbardziej doświadczonych i wytrzymałych osób z mojej grupy, pociśnie w ramach współpracy z ZŻWP do Niemiec na "Bieg Nadodrzański" organizowany przez bundeswerę (jeszcze nawet o tym nie widzą, mam nadzieję że się nie kapną jak to zobaczą xD). A z kolei pierwszy weekend czerwca, to będzie fenomenalny zlot militarny w Witnicy nieopodal Gorzowa (bynajmniej tak było rok temu). Wspominaliście że macie jakąś tam imprezę w ramach dnia dziecka- nie widzimy przeciwwskazań, by Wam w tym przedsięwzięciu nie pomóc :) Ba, będzie nawet ciut materiałów na wumask, w ramach propagandy sukcesu i rozwoju w dobrym kierunku... :)

 

Soł jak, wpisywać 25-27 w kajet ?

Link to post
Share on other sites

27 maja odbędzie się najprawdopodobniej dzień dziecka w Gdyni. Start około godziny 10. Koniec chyba około 16. Dokładniejsze info będziemy mieli dopiero w połowie maja, bo teraz jeszcze wszystko planują i ustalają. :icon_razz2:

 

W każdym bądź razie, można by wtedy zrobić tak, że w piątek i sobotę działamy na naszym terenie (integracja, strzelanki, ćwiczenia, realizacje, lans fotki z akcji, itd) a w niedziele ruszamy wspólnymi siłami na Dzień Dziecka do Gdyni :biggrin: Po zakończeniu imprezy nie będzie już raczej sensu wracać z powrotem. Można by albo zrzucić sprzęt i połazić gdzieś po 3 city, albo znajdziemy jakaś mniejszą miejscówkę bliżej 3 city i tam jeszcze podziałamy. Zależy też jaka opcja Wam się bardziej spodoba. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...