Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 CA vs TM vsr-10


Recommended Posts

Witam,

Przez 2 lata (nie mniej nie wiecej) szukalem idealnej "bazy" pod tuning na replike snajperska.

Przeczytalem setki tematow i wreszcie sie zdecydowalem na kupno repliki.

Moja decyzja padla miedzy CA m24 a VSR-10.

 

Wiem, ze tematow jest o tym dziesiatki, ale opinie sa mieszane.Nie moge sobie pozwolic na jakikolwiek blad.

Slyszalem, ze m24 od CA jest tanszy w tuningowaniu, ale jest bardziej wymagajacy?/wadliwy

Natomiast vsr-10 od TM jest drozszy w tuningu, ale lepszy?

Osobiscie bardziej mi sie podoba m24 od CA, ale to nie ma znaczenia, bo to ma byc baza pod tuning "doskonaly"

W replice najprawdopodobniej zostanie wymienione 90% czesci wewnetrznych.

Czy nikt sie nie orientuje, ktory model posiada wiecej czesci tuningowych?

 

Bardzo prosze o opinie na temat tych replik, poniewaz po przeczytaniu wielu tematow nadal mam watpliwosci...

Link to post
Share on other sites

Dwa lata szukasz i zestawiasz VSR TMa z M24 CA? :maniak_strach:

Poza tym są tematy o obu replikach, więc ja się zastanawiam, gdzie i czego Ty przez te 2 lata szukałeś?

Z technicznego punktu widzenia, nie będę się wypowiadał, bo wszystkie moje czterotakty serwisuje Dexter, ale jakbyś chciał jakieś info z użytkowania VSR ~660fps to wal na PW.

 

A i na koniec taki osobisty apel ode mnie: proszę Dexterowi pierdołami głowy nie zawracać, bo jestem wstępnie ugadany, że będzie mi DSR-1 robił [w tym miejscu jeszcze raz dzięki dla Tomaszek123 za transakcję :wink:]

Link to post
Share on other sites

Jak wywalasz wszystko to teraz zależy od twojego gustu :D moim zdaniem oczywiście. Wiele z tego nie zostaje, ja po długich namysłach wybrałem ASG - AI AW .308 Sniper. Bardzo ładne wykonanie moim zdaniem i pasują części. Co do M24 CA tam trzeba obowiązkowo zmienić dźwignie przeładowania, bo podobno przy mocnej przeróbce na 90% się złamie. W VSR nie ma takiego problemu a cenowo części są dość podobne z tego co patrzyłem.

Link to post
Share on other sites

Tak,

Dzwignie przeladowania widzialem juz stalowa do kupienia.

Chodzi mi o to ktore ma lepsze wykonanie i w ogole jest lepsze...

Wielu ludzi jest za m24 CA a wielu za VSR - opinie na roznych forach sa bardzo mieszane.

Podobno m24 wymaga czestych przegladow, konserwacji itd, ale jest za to tansze w tuningu.

A vsr w tym wypadku jest bardziej "samodzielny" , ale tuning jest drozszy...

 

Chodzi mi o to, zeby mi ktos pomogl porownac te 2 modele, bo ich na oczy nie widzialem.

Jak juz pisalem nie moge sobie pozwolic na zaden blad.

 

Osobiscie z wygladu bardziej mi pasuje m24.Czy ktos moze mi powiedziec, czy czeste przeglady, znacza drobne zmiany, czy co chwila wymiany jakis wazniejszych elementow?

Link to post
Share on other sites

Ok,

wyglada na to ze VSR jest lepszy, ale nadal nie wiem dlaczego.Moze troche sie rozpisac?I prosze nie offtopowac, bo wlasnie potem jak przeszukuje tematy, to 80% w temacie postow to offtopy...

Nie interesuja mnie uzywki.

Bym byl wdzieczny gdyby ktos np: vsr lepszy, bo... itp.

 

Pozdrawiam i czekam na dalsze ZWIAZANE Z TEMATEM odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Śledze uważnie tematy o tych replikach:

 

M24:

-+Classic Army

Nie lubie ich firmy, repliki z którymi miałem styczność miały wady fabryczne. Wykonanie zewnętrzne na bardzo dobrym poziomie. Wiele elementów z shitmetalu.

+Tunning

Bez większego nakładu możesz zwiększyć moc repliki do 600fps. (Wszystko opisane w temacie Tunning M24)

Spust jest mocny, ale to ma swoją wadę, na mocniejszej sprężynie wymaga mocniejszego pociągnięcia języka spustowego. No i gwinty w komorze zamkowej się wyrabiają.

Komora akceptuje gumki i lufy od AEG.

Multum części tunningowych.

No i chyba ma całkiem dobrą szczelność jeżeli na zestawie cylindra można wyciągnąć 600fps.

 

VSR:

+Tokyo freaking Marui

Wykonanie, spasowanie, dokładność Japonii, niestandardowa komora ale to raczej plus ;).

+Tunnig

http://opforcemagazine.com/index.php?option=com_content&view=article&id=82%3Aopforce-magazine-issue-3&catid=42%3Apolish-version&Itemid=430&lang=pl odsyłam Cie do strony 58

Dużo kasy idzie, ale nie ma marne.

 

Na Twoim miejscu gdybym miał kasę to brałbym VSR, osobiście jeszcze bym kupił M40A1 Karta i spróbował przypasować części (kolbę i lufę) żeby to wyglądało, ale to osobiste odczucie, po prostu VSR mi się nie podoba z wyglądu.

 

Przeczytaj jeszcze raz uważnie tematy

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Super,

Na taka odpowiedz wlasnie czekalem.

Dzieki.Prosze o zamkniecie tematu.

 

@Jest pewien problem.Juz sie zdecydowalem na VSR

Niestety na asg.com.pl replika jest niedostepna.Tak samo jest ns specshopie...

Czy ktos wie, skad taka replike zdobyc?

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...