Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ICS SIG 551 - KWA LMT DEFENDER M4


Recommended Posts

Witam,

ICS SIG 551 - KWA LMT DEFENDER M4

Jestem kompletnie zielony, nawet po przeczytaniu kilku tematów i recenzji nadal nie wiem co wybrać, rzecz polega na tym że to nie ma być replika dla mnie, i nie chciałbym odwalić prezentu który po tyg się zepsuje czy nie będzie działał tak jak należy. Tak jak już mówiłem czytałem recenzje i kilka tematów, ale dalej nie wiem co wybrać, niby to i to dobre, ale ja jestem dupa nie fachowiec w tym temacie więc.. chciałbym zadać tylko jedno malutkie pytanko, który jest lepszy. Wiem że takich pytań są tyś, ale raz że nie ma porównania, a dwa że wolałbym odp 'specjalisty' albo kogoś ogarniętego w temacie..

Jedna prosta odp, tylko o tyle proszę :) potem można temat usunąć..

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Co do tygodnia podałem tylko przykład, czytałem różne opinie i recenzje (nie koniecznie na temat tych replik) i czasem wszyscy mówili że coś się złamie po jakimś czasie lub coś odpadnie.. Więc wolałem zapytać czy są jakieś 'rasowe' problemy :))

Żle to sprecyzowałem, mój błąd, przepraszam za to, jak i dziękuję za odpowiedź :)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Wtedy nie była by to niespodzianka :) Po za tym wiem co lubi ponieważ za niedługo ma urodziny, więc i powiedział mi że za pieniądze jakie dostanie kupiłby albo tego ICS'a albo tego KWA co podałem, więc na pewno mu się obydwa podobają, zdania nie zmienił bo jeszcze dziś z nim rozmawiałem o tym co zrobi ze swoją starą repliką 'cyma 28', i mówił że pewnie będzie leżała, a on czeka na wjazd ICS'a albo KWA.. więc z tym nie ma problemu :) za dwa dni ma urodziny więc dlatego taki pośpiech u mnie bo jutro już muszę lecieć po tę replikę :)

 

@EDIT: jak się chaos zrobi, to można temat zablokować lub usunąć, a ja w tym momencie jestem mądrzejszy niż byłem kilka min temu :) więc można powiedzieć dowiaduje się tego czego chciałem się dowiedzieć, bez zbędnych postów :) po za tym już po pierwszej odp można by było zamknąć temat :)

 

 

 

Popraw pisownię proszę.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Miałem obydwie repliki [ Jedna była moja a druga pożyczona ] .

Zdecydowanie lepszą opinię mam o sigu . w M4 co chwila padały zębatki i jazda na gwarancję .

Sig jest na prawdę dobrze wykonany , fajnie sie prezentuje i dobrze leży w dłoni . Do tego ma v3 więc wytrzymalsze GB [ w teorii ] .

Jedyną jego wadą są straszliwie drogie magi i części [ Tylko oryginalne części ISC nie licząc GB ] .

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, właśnie wróciłem z nowym zakupem jakim jest właśnie ICS SIG, z kilkoma akcesoriami :) Co do szyny to chyba takiego dużego problemu nie będzie, najwyżej dojdzie tydzień później. Z tego co zakupiłem to sama replika, + akumulator + ładowarka, czytałem że mikroprocesorowe ładowarki są dobre, więc i taką zakupiłem, + paczkę kulek i mniejszy pokrowiec ponieważ ten co ma teraz miał około metra, a 551 ze złożoną kolbą mieści się spokojnie w mniejszy, więc i taki zakupiłem.. Co do magazynków i szyny, on sobie już znajdzie, mam w zamiarze dodać mu jeszcze jako 'bonus' z 500zł, myślę że da rade za to kupić magazynek i szynę :)

No i to by było na tyle, dziękuję za wspaniałe odpowiedzi, i szybkie przede wszystkim.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...