Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm 0.42s kolba


Recommended Posts

Witam mam taki problem otóż dziś otrzymałem nową replkę karabinu ak 47 cm.042S ze składaną kolbą i mam taki problem (zglosilem go juz do gun fire) lecz pytam jeszcze tutaj bo zanim oni odp :D nie wiecie co moge poradzic na to ze od nowości guzik do rozkładania kolby się nie wciska wgl jakby jest zablokowany kolba nie może się rozłożyć może ktos cos poradzi na to i odpisze .

 

Z góry proszę, i dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Zaraz to zabaczę

 

ps, z tego co sie orientuje masz ta replike badz juz ja sprzedales moze opopwiesz mi cos o niej dokladnie jak sie sprawuje i wg ?:D

 

Dopchnąłem tak mocno i nic nie daje guzik lekko drga tylko nie wiem może jakieś inne sposoby( napisalem juz do gunfire co moge zrobic) na ten prbolem.

Link to post
Share on other sites

Ta "kolba" ma swoje dni policzone. Ja w swojej cymie 42, kupionej na jesiennej wyprzedaży, kolbę straciłem na ostatniej strzelance.

 

Mimo wszystko replika warta swojej ceny (dałem 550), a tym bardziej obecnej (450 koncówka wyprzedaży na alledrogo).

 

Nie ma ktoś do opchnięcia kolby do AKMS, za w miarę normalne pieniądze?

 

Przy okazji, jak zdemontować resztki i zamontować oryginał?

Link to post
Share on other sites

PISZCIE DALEJ CO MOZNA ZROBIC ONA JEST NOWA TO MUSI SIE JAKOS ODBLOKOWAC!

 

 

ravkill a co masz na mysli mowiac ze ma dni policzone(ze jest wadliwa to wiem ale za 450 to okazja mozna przeciez body zmienic i dac kolbe stala )

 

 

PISAC DALEJ SWOJE ZDANIE

Link to post
Share on other sites

Miałem zamiar kupić cm 028 za 400zł niecałe z taiwangun lecz na gunfire była promocja tego ak za 450zł i voucher na 50zł to replika mnie wyniosła 400zł liczlem się z tym że mogą być w bliższym czasie proboblemy ale od rozpakowania nie chodzi kolba, wiem że kolba to jest jedyny mankament bo reszta to jak inne repliki powyżej 0.41 są dobre

Link to post
Share on other sites

ravkill a co masz na mysli mowiac ze ma dni policzone(ze jest wadliwa to wiem ale za 450 to okazja mozna przeciez body zmienic i dac kolbe stala )

 

To, że przy szybkim składaniu, potrafi pięknie się zaciąć, a biorąc pod uwagę materiał, z którego została wykonana, skończy jak moja (w boju wolałem ją już "dołamać" niż zostać z kolbą z jednym ramieniem).

 

Generalnie moja pierwsza replika, daje radę. Ma już za sobą z 6000 kulek, i poza kolbą, wymianą baterii na lipola (w zasadzie wystarczy ładować procesorową ładowarką, ale ja mam "cieżki palec na spuście", więc mi nie wystarczyło).

Link to post
Share on other sites

No włanie mi sie zdaje że sie zaciala tylko ani razu jej nie rozkladalem w tym rzecz no i czemu lamales ja nie mogles odkrecic i sprobowac przykrecic imbusikiem malym ja czekam na odp od gunfire i jak nic konkretnego to odkrece ja imbusem i przykrece i zobaczumu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...